Forza 300

Diaľnica

Honda Forza 300 pri jazde po ulici.
Honda Forza 300 pri jazde po ulici.
Posunúť

„Tour de Forza“

Neustále sa zlepšuje.

Tento najnovší model je vybavený úplne novým rúrkovým oceľovým rámom a vďaka nižšej hmotnosti konštrukcie výkonný motor s objemom 279 cm3 zaistí svižnú jazdu. Systém HSTC (voliteľná kontrola krútiaceho momentu) – použitý po prvý raz v skútri Honda – vám zabezpečí dokonalú trakciu. Okrem osvetlenia výlučne svetlami LED v prednej časti nájdete elektronicky nastaviteľné čelný štít a kombinovanú digitálne-analógovú prístrojovú dosku. Tento nový skúter prináša reálny pocit z jazdy ako na modeloch GT, skrýva v sebe však aj skutočne športového ducha.

Priblížený pohľad na prístrojovú dosku skútra Honda Forza 300.
Priblížený pohľad na predné koleso skútra Honda Forza 300.
Bočný pohľad na skúter Honda Forza 300 v meste.
Priblížený pohľad na svetlomety LED skútra Honda Forza 300.

Tvar, ktorý ohúri

Elegantný nový vzhľad v súlade s vysokým výkonom.

Je to rýchlo sa pohybujúce majstrovské dielo, ktoré sa vyznačuje aerodynamickou efektivitou a štýlom. Model Forza prináša ladné moderné krivky, ktoré vytvárajú skutočný dojem športového ducha spolu s novým ostrým sústredeným výzorom.

Predný trojštvrťový pohľad na skúter Honda Forza 300 v meste.

Štýlový z každej strany

Pozrite sa bližšie na údaje a vlastnosti, ktoré sú pre tento krásny skúter charakteristické.

Štýlový z každej strany

Pozrite sa bližšie na údaje a vlastnosti, ktoré sú pre tento krásny skúter charakteristické.

Vyvážený výkon

Skúter Forza má samé silné stránky.

Priblížený pohľad na skúter Honda Forza 300 HSTC.

Systém HSTC možno zapnúť alebo vypnúť stlačením spínača na ľavej strane riadidiel.

Kvapalinou chladený motor SOHC s objemom 279 cm3 je vyladený na zábavnú jazdu a dokáže zrýchliť svižnejšie a plynulejšie vďaka prevodovke V-Matic. Skúter Forza teraz ponúka vyššiu maximálnu rýchlosť bez obetovania svojej povesti v oblasti palivovej účinnosti – na plnú nádrž prejdete až 350 km.

Pocíťte krásu modelu Forza

Systém HSTC (voliteľná kontrola krútiaceho momentu) sme teraz po prvý raz použili v skútri značky Honda. Táto funkcia progresívne sleduje krútiaci moment motora s cieľom regulovať preklzávanie zadného kolesa. Je to akési ďalšie bezpečnostné opatrenie na jazdu v zákrutách na mokrej vozovke. Na suchu zas ponúkne zábavu a správnu úroveň výkonu na rýchly výjazd zo zákruty. 

Zadný pohľad na skúter Honda Forza 300 v meste.
Predný trojštvrťový pohľad na skúter Honda Forza 300 pri jazde cez vodu.

Skúter Forza je vybavený automatickou odstredivou spojkou, ktorá plynule spolupracuje s prevodovkou V-Matic. Prevodové pomery umožňujú rýchle ovládanie pri nízkych otáčkach a svižné zrýchlenie pomocou remeňového pohonu.