Close
Motocykle 2021
Motocykle 2021

Nové motocykle 2021

Objavte najnovší rad motocyklov Honda.

Vysoký výkon znamená výborné technické parametre.

Skutočná športová stredná váha – model CBR650R má špecifikáciu, vďaka ktorej spĺňa jednoznačný zámer. Štýlové prevedenie rýchleho stroja s agresívnymi dvojitými LED svetlometmi vybavenými novými reflektormi, ktoré zaistia ešte prenikavejší vzhľad a podčiarkujú nekompromisné krivky motocykla. Prvotriedna inovácia, obrátená 41 mm vidlica Showa SFF-BP ponúka precízne ovládanie odpruženia a dokonalú odozvu. Prístrojový panel LCD je ešte lepšie čitateľný a pod sedadlom teraz nájdete zásuvku USB-C.

Objavte nový model CBR650R

Minimum doplnkov, maximálny motocykel.

Kompaktný a rázny vzhľad bol inšpirovaný drsným minimalizmom stroja Neo Sports Café. Kombinuje zakrivené línie s ostrými uhlami. Teraz je ešte dynamickejšia, a to vďaka úplne novým bočným panelom a elegantnému zadnému držiaku evidenčného čísla. Pod sedadlom sa navyše nachádza zásuvka USB-C. Ešte presnejšia ovládateľnosť so špičkovou účinnosťou odpruženia vďaka prvotriednej obrátenej 41 mm vidlici Showa SFF-BP.

Discover the new CB650R

CB125F

Začnite niečo výnimočné.

Tento motocykel môže byť tým pravým začiatkom najväčšieho dobrodružstva na dvoch kolesách. Model CB125F je prepracovaný od kolies po vysoko účinný motor eSP a podvozok s výbornými jazdnými vlastnosťami, vďaka čomu je tento stroj oveľa ľahší a úspornejší, napriek tomu však poskytuje v meste rovnako skvelý výkon. Čaká na vás celý svet. Kam sa teda vydáte?

CB125F, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj s jazdcom