Modernizovaná Honda Gold Wing!

Značka Honda završuje komplexnú obmenu svojho modelového radu pre rok 2021 modernizovanými verziami modelov GL1800 Gold Wing a Gold Wing „Tour“.

Streda, 2021, januára 6

Modernizovaný Gold Wing

Značka Honda završuje komplexnú obmenu svojho modelového radu pre rok 2021 modernizovanými verziami modelov GL1800 Gold Wing a Gold Wing „Tour“

·       Vylepšenie audiosystému pri oboch verziách

·       Moderné nové farebné vyhotovenie pre verziu Gold Wing

·       Viac praktickosti aj komfortu na dlhé cesty pre verziu „Tour“

·       Rad modelov značky Honda pre rok 2021 je teraz kompletný

·       24 nových alebo vylepšených modelov počínajúc mestským skútrom Vision 110 až po absolútny luxus na cesty v podobe modelu Gold Wing

Značka Honda vstupuje do roku 2021 s informáciami o vylepšeniach svojej hlavnej cestovnej vlajkovej lode – modelu GL1800 Gold Wing.

Honda Gold Wing bola od základu celkom prepracovaná v roku 2018. Vznikol motocykel, ktorý je omnoho ľahší, štíhlejší a agilnejší, a pritom pri ňom zostala zachovaná lavína krútiaceho momentu produkovaného monumentálnym šesťvalcovým motorom s objemom 1 800 cm3. Pribudol celý rad nových funkcií, ktoré upevňujú jeho pozíciu technologickej vlajkovej lode, a to vrátane voliteľnej 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovky DCT.  

Pre rok 2021 získali obe verzie – Gold Wing aj Gold Wing „Tour“ – vylepšený audiosystém a kvalitnejšie reproduktory. Model Gold Wing teraz prichádza v modernom perleťovosivom vyhotovení Pearl Deep Mud Grey s oranžovými akcentmi na prednom blatníku, kryte motora, na leme svetlometu, na palivovej nádrži aj na zadnej časti stroja.

Pokiaľ ide o tradičnejšiu cestovnú výbavu, verzia Gold Wing „Tour“ teraz ponúkne ešte viac praktickosti a komfortu pre dlhé cesty. Objem vrchného kufra vzrástol na 61 litrov, čo postačuje pre dve integrálne prilby, sedlo je teraz čalúnené kombináciou luxusného velúru a syntetickej kože a sklon operadla spolujazdca bol upravený s ohľadom na väčší komfort. Verzia Gold Wing „Tour“ bude dostupná v dvoch farebných vyhotoveniach: nenápadnej čiernej metalíze Gunmetal Black Metallic a v majestátnej červenej Candy Ardent Red.

Každá z verzií modelu Gold Wing vyžaruje svoju osobitú auru. Každá je zároveň tou najlepšou voľbou pre moderného jazdca, ktorý požaduje to najlepšie tak v oblasti technológií, ako aj v oblasti výkonu, a to všetko navyše zakomponované do výrazných a nezameniteľných tvarov.