Honda Gold Wing Tour, LUXUSNÝ CESTOVNÝ STROJ
Honda Gold Wing Tour, LUXUSNÝ CESTOVNÝ STROJ

GL1800 Gold Wing Tour

LUXUSNÝ CESTOVNÝ STROJ

Posunúť

GOLD WING TOUR JE ZNOVA O NIEČO LEPŠÍ

Noví ľudia a miesta. Nezabudnuteľné chvíle. A celý svet na dosah.

Model Gold Wing Tour nie je vlajkovou loďou medzi motocyklami Honda pre nič za nič – ponúka najvyššiu úroveň výkonu a luxusu na cestách v meste aj na cestách. Motocykel vychádzajúci z neuveriteľného modelu Gold Wing ponúka vyššiu prepravnú kapacitu – objem zadného horného kufra narástol až na 61 litrov. Väčší sklon opierky chrbta spolujazdca a luxusný nový materiál predného aj zadného sedadla zaručujú pohodlie pri jazde. Vylepšenia sa dočkal aj audiosystém a reproduktory, ktoré prinášajú dynamickejší zvuk. O skvelú viditeľnosť sa starajú duálne hmlové LED svetlá. Unikátna je možnosť vybavenia modelu Gold Wing Tour airbagom.

Honda Gold Wing Tour – EŠTE LEPŠÍ GOLD WING TOUR

ODHAĽUJTE NOVÉ OBZORY

Prezrite si model Gold Wing Tour a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Farba

  OBJAVITEĽSKÁ VÝPRAVA

  Gold Wing Tour sa stará o pohodlie jazdca aj spolujazdca.

  Musí, pretože jazda vo dvojici by mala byť spoločnou objaviteľskou výpravou a aj potešením. Vďaka dynamickým jazdným vlastnostiam a odozve motora, ktoré uspokoja každého jazdca, možno opierku chrbta spolujazdca nastaviť do luxusne pohodlnej polohy s množstvom miesta, aby si každý mohol naplno vychutnať cestu. Navyše možno ľahko otvoriť každý z kufrov a získať prístup k ich obsahu sediac na stroji. K dispozícii je aj doplnkový audio spínač (umiestnený na pravom kufri), ktorý slúži na ovládanie prehrávača. Zásuvka USB v ľavom kufri ponúka nabíjaciu prípojku na smartfón. Na väčšie pohodlie, najmä so spolujazdcom, je model Gold Wing vybavený dvoma režimami posúvania – dopredu a dozadu – čo je ideálne pri parkovaní.

  Honda Gold Wing Tour, objaviteľská výprava
  Honda Gold Wing Tour sa stará o pohodlie jazdca
  Motocykel Honda Gold Wing Tour s dynamickými jazdnými vlastnosťami a odozvou motora uspokojí každého jazdca
  Honda Gold Wing Tour, spoločná objaviteľská výprava

  VÝBER JE NA VÁS

  Horný kufor a bočné kufre, alebo len bočné kufre? Sami sa rozhodnite. Nasuňte ich sem.

  Honda GL1800 Gold Wing
  Honda Gold Wing Tour

  Gold Wing Tour

  Gold Wing

  EŠTE VYŠŠIA ÚROVEŇ

  Gold Wing Tour zvládne celodennú jazdu po diaľniciach. Ale skutočne ožije v zákrutách.

  Model Gold Wing Tour je rovnako ako model Gold Wing motocykel, ktorý si poradí s každou zákrutou. Dvojitý hliníkový rám odlievaný pod tlakom so systémom zavesenia s dvoma priečnymi ramenami vpredu a elektronická regulácia tlmenia zaisťujú presnú odozvu odpruženia. A potom je tu motor. Majstrovsky spracovaný plochý šesťvalec s objemom 1833 cm3 s krútiacim momentom 170 Nm už pri 4500 ot./min. Citlivo reaguje aj na ten najmenší pohyb plynu a spoločne so systémom voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) je jednou z najpôsobivejších, najvyužiteľnejších a najzábavnejších pohonných jednotiek motocyklov na svete. Keď to všetko skombinujete, môžete sa spoľahnúť, že zážitok z jazdy na motocykli Gold Wing bude znova výrazne lepší.

  Honda Gold Wing Tour, EŠTE VYŠŠIA ÚROVEŇ

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

  Súbor na stiahnutie pre iOS

  Súbor na stiahnutie pre Android

  Honda Gold Wing Tour, Honda Motorcycles Experience