CRF1100L AFRICA TWIN

ZRODENÝ NA DOBRODRUŽNÝCH VÝPRAVÁCH

Trojštvrťový predný záber z pravej strany na model Honda Africa Twin, jazda na čistom motocykli v piesku
Trojštvrťový predný záber z pravej strany na model Honda Africa Twin, jazda na čistom motocykli v piesku

ZRODENÝ V PÚŠTI.
PRIPRAVENÝ VYRAZIŤ KAMKOĽVEK.

Nastal čas. Čas vyraziť. Ak chcete zažiť skutočnú slobodu a pocítiť, ako sa vám pneumatiky zahryznú do hliny, a túžite po priľnavosti a úniku. Motocykel, na ktorom sedíte je nástroj – váš nástroj. A jazdíte spolu ako jedno telo. To je Afrika Twin. Stroj ukovaný nekonečným množstvo najazdených kilometrov. Na životnú jazdu.

VYLADENÝ ZVUK DVOJVALCA.

Zošliapnite plyn a nechajte sa vzrušiť pretekárskym zvukom výfukového systému 2-1 modelu Africa Twin. Teraz ste pripravení (odporúčame použiť slúchadlá).

Posunúť

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj Africa Twin taký výnimočný.

DOKONALÝ VÝKON V TERÉNE

Podvozok, kapotáž a jazdná poloha spoločne prinášajú výborné ovládanie v teréne.

Pretože v teréne je ovládateľnosť prvoradá. A práve preto sme odľahčený hlavný rám, hliníkové výkyvné rameno v štýle modelu CRF450R a skrutkovací hliníkový zadný pomocný rám zladili s nastaviteľnou dlhou prednou vidlicou Showa a zadným tlmičom. Jazdná poloha je takisto prispôsobená na sedenie a státie s vysokými riadidlami a kontúrovaným, štíhlejším sedadlom. Športová kapotáž v štýle rely je rovnako štíhla s kompaktnou prednou kapotážou a štítom. Duálne reflektory s plným LED osvetlením využívajú automatickú technológiu DRL na dosiahnutie prenikavej svietivosti a konzistentnej viditeľnosti počas dňa.

Trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na model Honda Africa Twin pri jazde so zdvihnutým predným kolesom v púšti

POKROČILÉ TECHNOLÓGIE NA PREKONÁVANIE LIMITOV.

Máte radi výzvy. Aj my.

Skutočná skúška toho, čo a kde je možné. Vyrobili sme model Africa Twin, aby sme posunuli hranice. Neúnavný krútiaci moment motora v stredných otáčkach po pridaní plynu zabezpečuje okamžitý a lineárny ťah a pri maximálnych otáčkach sa postará o výkon s dávkou adrenalínu. A výfukový systém v pretekárskom štýle vás určite upúta svojim zvukom.

Regulácia inerciálnou meracou jednotkou (IMU)

Inerciálna meracia jednotka (IMU) v 6 osiach nepretržite monitoruje dynamický pohyb s cieľom zaistiť presné riadenie systému kontroly trakcie Honda (HSTC), systému na obmedzenie zdvíhania predného kolesa a brzdenia motorom prostredníctvom štyroch predvolených jazdných režimov a dvoch používateľsky prispôsobiteľných režimov. Náklonové ABS na jazdu v zákrutách zaisťuje zvýšenú bezpečnosť na cestách a obsahuje aj terénne nastavenie a zadný vypínač systému ABS.

Trojštvrťový predný záber z ľavej strany na model Honda Africa Twin pri jazde v piesku
Honda Africa Twin, štúdiový záber z pohľadu jazdca

Elegantné pohyby

Keď práve nesledujete cestu pred sebou, pozeráte sa na prístrojový panel motocykla Africa Twin – preto sme ho vybavili 6,5-palcovým dotykovým displejom TFT s aplikáciou Apple CarPlay® a pripojením Bluetooth. Voliteľná dvojspojková prevodovka DCT ponúka manuálne a automatické radenie a aj spínač G na priamejší záber, keď zídete z cesty.

Honda Africa Twin, detail displeja TFT

Dva rôzne modely Africa Twin

Obidva stroje sú pripravené na dobrodružstvo. Tu si vyberte ten svoj.

Štúdiový záber sprava na model Honda Africa Twin Adventure Sports
Štúdiový záver sprava na model Honda Africa Twin

Africa Twin

Africa Twin Adventure Sports

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE