Detailný záber na displej TFT modelu Honda Africa Twin Adventure Sports
Detailný záber na displej TFT modelu Honda Africa Twin Adventure Sports

POKROČILÁ TECHNOLÓGIA JAZDY PRI CESTÁCH NA DLHÉ VZDIALENOSTI PRE MODEL CRF1100L

Motocykel Africa Twin Adventure Sports je pripravený na vyraziť na cestu. Nezáleží na tom, či ide o cestu mestom alebo napríklad cestu okolo sveta. A pretože cesta môže byť dlhá, zabudovali sme pokročilé technológie na podporu jazdy na cestách, pričom všetky funkcie možno ľahko ovládať pomocou plnofarebného multifunkčného (MID) dotykového displeja TFT.

Nová vyspelá technológia modelu Africa Twin

S inovatívnou vyspelou technológiou modelu Africa Twin vrátane nového 6,5-palcového dotykového displeja TFT s podporou služby Apple CarPlay, s tempomatom, systémom náklonového ABS na jazdu v zákrutách, šiestimi prispôsobiteľnými jazdnými režimami atď. budete pripravení naozaj na čokoľvek. Robustný stroj zameraný na výkon s integrovanou modernou technológiou na dosah ruky.

 
Posunúť

OHROMUJÚCI A CITLIVÝ MULTIFUNKČNÝ DISPLEJ

Plne farebný 6,5-palcový multifunkční dotykový displej (MID) vám umožní ovládať všetky nastavenia režimov jazdy modelu Africa Twin.

A prispôsobte si všetko podľa seba – displej MID možno upraviť tak, aby zobrazoval rôzne úrovne údajov vzhľadom na vybratý režim jazdy. Každý zo štyroch predvolených jazdných režimov – a aj dva používateľsky prispôsobiteľné režimy – možno vybrať v ľavom hornom rohu 6,5-palcového dotykového displeja TFT. Okrem toho je k dispozícii nastavenie vidlice SHOWA EERA. Displej sa jednoducho ovláda aj v rukaviciach.

Apple CarPlay®

Každý potrebuje byť v kontakte, najmä na dlhých cestách. Displej MID preto obsahuje aplikáciu Apple CarPlay®, ktorá umožňuje použitie telefónu Apple iPhone® prostredníctvom dotykovej obrazovky TFT bez zbytočného rozptyľovania pri jazde (iPhone® sa pripája k nabíjaciemu portu USB na pravej strane displeja MID). Môžete používať a zobrazovať navigačné aplikácie a prostredníctvom slúchadiel Bluetooth nasadených na prilbe môžete telefonovať alebo počúvať hudbu.

NA ČOM VÁM ZÁLEŽÍ

ÚPLNE PRISPÔSOBITEĽNÝ PLNE FAREBNÝ 6,5-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ TFT

Detailný záber na displej TFT modelu Honda Africa Twin Adventure Sports
Detailný záber na ukazovateľ modelu Honda Africa Twin Adventure Sports

Pripojenie pomocou technológie Bluetooth

Displej MID ponúka aj možnosť bezdrôtového pripojenia Bluetooth pre zariadenia iPhone® alebo zariadenia so systémom Android. Bezprostredne po spárovaní telefónu môžete pomocou náhlavnej súpravy zabudovanej v prilbe volať alebo prijímať hovory, prípadne získať prístup k zoznamom skladieb, pričom sa nemusíte púšťať riadidiel.