CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS.

ÚNIK DO TOTÁLNEJ SLOBODY.

Honda Africa Twin Adventure Sports, trojštvrťový záber spredu z ľavej strany, jazda po ceste v púšti
Honda Africa Twin Adventure Sports, trojštvrťový záber spredu z ľavej strany, jazda po ceste v púšti

PRESNE TAKTO SI PREDSTAVUJEME KRÁSNY SLNEČNÝ DEŇ.

Vidíte ďalší obzor pod tou nádhernou kopulou kobaltovo modrej oblohy? Samozrejme, že áno. No pozeráte sa ešte ďalej. Premýšľate, čo nájdete za tromi ďalšími obzory. Poznáme ten pocit. Preto sme vyrobili model Africa Twin Adventure Sports – pripravený vyraziť na cestu po svete s vyspelými technológiami a prémiovými funkciami.

ÚCHVATNÝ ZVUK DVOJVALCOVÉHO MOTORA.

Nechajte krajinu ubiehať a užívajte si tú najlepšiu cestu za dobrodružstvom, aká len existuje. Sprevádzať vás bude pôsobivý zvuk dvojvalcového motora (ktorý si najlepšie vychutnáte v slúchadlách).

Posunúť

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ.

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj Africa Twin Adventure Sports taký výnimočný.

VYCHUTNAJTE SI DOBRODRUŽNÚ JAZDU NA MODELI ADVENTURE.

Keď jazdíte celý deň, deň za dňom aj na maličkostiach veľmi záleží.

Pri vytváraní modelu Africa Twin Adventure Sports sme sa zamerali na pohodlie, pretože veľká palivová nádrž vám umožní dlhú jazdu. Ochranná predná strana aerodynamickej kapotáže ponúka lepšiu ochranu proti vetru, zatiaľ čo výškovo nastaviteľný štít umožňuje znížiť turbulencie okolo hlavy jazdca. A aby sa zlepšila bezpečnosť, nové dvojité LED svetlomety obsahujú funkciu denného svietenia (DRL) na zaistenie konzistentnej viditeľnosti v priebehu dňa. Súčasťou svetlometov je aj osvetlenie zákrut, ktoré – v závislosti od rýchlosti a uhla náklonu – automaticky nasvietia neprehľadné zákruty. Zatiaľ čo tempomat sa postará o veľké vzdialenosti, vyhrievané rukoväte zaistia, aby ste mali ruky v teple. Okrem toho je tu aj nabíjacia zásuvka príslušenstva. A bezdušové pneumatiky, ktoré zjednodušujú opravy na cestách.

Honda Africa Twin Adventure Sports, trojštvrťový záber spredu z pravej strany, jazda po prašnej ceste v púšti

PLNE VYBAVENÉ NA DLHÉ CESTY.

Je čas objavovať? Nie je lepšieho partnera na cesty, nech už vedú kamkoľvek.

Model Africa Twin Adventure Sports sme vybavili praktickými funkciami, ktoré vám pomôžu pri dlhej jazde. Naozaj veľmi dlhej. Navyše sme ho vybavili množstvom technológií, ktoré vám jazdu spríjemnia. Rovnako ako v prípade modelu Africa Twin sú tu štyri vopred nastavené režimy jazdy a dva nastaviteľné používateľské režimy, dynamická inerciálna meracia jednotka (IMU), systém HSTC, systém náklonového ABS na jazdu v zákrutách a systém na redukciu zdvíhania predného kolesa Wheelie Control. Všetko možno ľahko ovládať prostredníctvom dotykového displeja TFT, pomocou aplikácie Apple CarPlay® a pripojenia Bluetooth.

Voliteľné odpruženie SHOWA EERA

Keď si prídete vybrať svoj nový model Africa Twin Adventure Sports – a pretože nikto nevie, kam vás cesta zavedie – máte k dispozícii voliteľné ELEKTRICKÉ NASTAVENIE ODPRUŽENIA JAZDY SHOWA (SHOWA EERA) na optimálne nastavenie odpruženia. Tri predvolené režimy na všetky situácie, ktoré sa vyskytnú počas jazdy po meste a v teréne. Predpätie zadnej pružiny možno navyše elektronicky nastaviť pri státí, či už jazdíte sólo alebo so spolujazdcom a batožinou.

Detailný záber na predné odpruženie modelu Honda Africa Twin Adventure Sports

Voliteľné odpruženie SHOWA EERA™

Trojštvrťový záber zhora z ľavej strany na model Honda Africa Twin Adventure Sports pri jazde po ceste v púšti

Voliteľná dvojspojková prevodovka

Voliteľná dvojspojková prevodovka

Naša jedinečná šesťstupňová dvojspojková prevodovka (DCT) je jednou z možností voliteľného vybavenia s automatickým a ručným radení a aj prepínačom G (vybratým na dotykovom displeji TFT), ktorý pri jazde v teréne znižuje množstvo preklzu spojky pri radení, čo umožňuje aktivovať pretáčanie zadného kolesa.

Pohľad sprava na model Honda Africa Twin Adventure Sports pri jazde púšťou po prašnej ceste

Dva rôzne modely Africa Twin

Obidva stroje sú pripravené na dobrodružstvo. Tu si vyberte ten svoj.

Štúdiový záver sprava na model Honda Africa Twin
Štúdiový záber sprava na model Honda Africa Twin Adventure Sports

Africa Twin Adventure Sports

Africa Twin

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE