Predstavujeme nový model: X-ADV

Štvrtok, 2016, septembra 15

Spoločnosť Honda potvrdila výrobu nového modelu „X-ADV“

·         Nový typ stroja spája dobrodružný vzhľad s vynikajúcimi výkonmi a praktickosťou.

·         Verejné predstavenie je naplánované na výstavu EICMA, ktorá sa bude konať v novembri 2016 v Miláne. 

Spoločnosť Honda Motor Europe pre sezónu 2017 s potešením potvrdzuje výrobu nového typu motocykla: „X-ADV“.

X-ADV, ktorý vznikol na základoch konceptu City Adventure, ktorý bol na EICMA v Miláne vystavený v roku 2015, spája dobrodružného ducha s univerzálnymi výkonmi, praktickosťou a komfortom pre každodenné jazdy v meste i na víkendové úniky. 

Medzi hlavné vlastnosti patrí vzpriamená poloha jazdca, ktorá mu zaručuje dobrý výhľad, či vysoký zdvih odpruženia, ktorý sa dokáže vyrovnať i s najnáročnejšími typmi ciest. X-ADV tiež ponúka praktickosť v podobe štítku nastaviteľného do 5 polôh či ukladacieho priestoru pre off-roadovú prilbu.  

X-ADV nadväzuje na dlhú tradíciu snahy značky Honda hľadať nové spôsoby a výrobky, ktoré by obohatili a zlepšili životný štýl jej zákazníkov. V súlade so svojím inovatívnym konceptom prichádza X-ADV s unikátnou dvojspojkovou prevodovkou Honda Dual Clutch Transmission – a s duchom dobrodružstva – v štandardnej výbave. 

Model X-ADV bude verejnosti prvýkrát predstavený na výstave EICMA v Miláne od 8. do 13. novembra 2016. V tom čase budú takisto zverejnené úplné technické špecifikácie.  

Kompletná fotogaléria tu.