Pozývame Vás na oficiálne predstavenie novinky CB750 Hornet na Slovensku!

Navštívte v týždni od 13. do 18. februára 2023 svojho najbližšieho autorizovaného predajcu motocyklov Honda a zoznámte sa osobne s horúcou novinkou Honda CB750 HORNET.

Utorok, 2023, februára 7

Nová Honda CB750 Hornet od 13. februára na showroomoch

Táto, dlho očakávaná novinka, sa dostáva k našim predajcom! Neváhajte a poďte sa s touto ikonou zoznámiť a to v termíne od 13. do 18. februára 2023 na všetkých autorizovaných motocyklových dealerstvách spoločnosti Honda. Využite možnosti si motocykel do detailu prezrieť a prediskutovať vaše otázky s odborným personálom.

Základné predstavenie modelu:

Úplne nový model Hornet nenesie ani zbytočný gram navyše, vďaka čomu s motorom s výkonom 67,5 kW a krútiacim momentom 75 Nm pri hmotnosti 190 kg dosahuje najlepší pomer výkonu a hmotnosti vo svojej triede. Úplne nový osemventilový radový dvojvalec disponuje výkonovou špičkou a vysokou pružnosťou v stredných otáčkach, čo v kombinácii s novým ľahkým rámom zaisťuje mimoriadne agilnú jazdnú dynamiku v zákrutách aj okamžitú a silnú akceleráciu. Elektronicky riadená škrtiaca klapka (Throttle By Wire - TBW) ponúka 3 jazdné režimy, 3-stupňový systém nastaviteľnej kontroly trakcie Honda HSTC, integrovaný systém na zamedzenie zdvíhania predného kolesa (Wheelie Control) a 3 úrovne brzdenia motorom a prísunu výkonu. Nový rám je vybavený kompletným odpružením Showa: 41mm obrátenou vidlicou Separate Fork Function Big Pistone (SFF-BPTM) a zadným tlmičom s prepákovaním Pro-Link. Dva radiálne štvorpiestové strmene sú zárukou vysokej účinnosti bŕzd. Prémiová výbava zahŕňa 5-palcový farebný TFT prístrojový panel s hlasovým ovládaním telefónu Honda Smartphone Voice Control (HSVC), kompletné LED osvetlenie, automatické vypínanie ukazovateľov smeru, či výstražné svetlá pre núdzové brzdenie (ESS).