Honda NM4 Vultus sa predstaví v celovečernom filme „GHOST IN THE SHELL“

Značka Honda podporila výrobu celovečerného filmu „GHOST IN THE SHELL“ spoločností Dreamworks Pictures a Paramount Pictures a ako základ hlavného motocykla pre film poskytla svoj model „NM4 Vultus“.

Pondelok, 2017, marca 20

Honda NM4 Vultus vo filme

Značka Honda podporila  výrobu celovečerného filmu „GHOST IN THE SHELL“ spoločností Dreamworks Pictures a Paramount Pictures a ako základ hlavného motocykla pre film poskytla svoj model „NM4 Vultus“, ktorého futuristický štýl je veľmi obľúbený.

Príbeh filmu „Ghost in the Shell“, ktorý vychádza  zo známeho japonského komiksu manga, sa odohráva v blízkej budúcnosti. Scarlett Johansson v hlavnej úlohe policajtky Major bola zachránená po vážnej nehode a ako prvá svojho druhu bola počítačovo zdokolnalená tak, že sa z nej stal dokonalý vojak, ktorého úlohou je zastaviť nejnebezpečnejších zločincov na svete. Beat Takeshi sa predstaví ako jej nadriadený Aramaki. Režisérom filmu je Rupert Sanders.

Model NM4 Vultus, ktorý bol vyvinutý s dôrazom na futuristické rysy a atraktívny vzhľad, bol predstavený v apríli 2014. Vďaka ideálnej zhode koncepcie a vzhľadu NM4 Vultus s prostredím filmu bol tento motocykel vybraný na natáčanie. Stroj vo filme vycháza z dizajnovej štúdie vytvotrenej spoločnosťou Honda, ktorá bola produkčným tímom ďalej upravená a následne použitá ako stroj pre hlavnú hrdinku. Vďaka nemu sa futuristický svet zobrazený vo filmu stáva ešte realistickejší.

Premiéra filmu „GHOST IN THE SHELL“ sa uskutoční 31. marca vo viac ako 50 krajinách sveta. Ďalšie informácie o filme sú dostupné na stránkach

http://www.ghostintheshellmovie.com.

Stroj použitý vo filme, ktorý vychádza z modelu NM4 Vultus, bude vystavený na 33. motocyklovej výstave 2017 v Osake (od soboty 18. marca do pondelka 20. marca) a na 44. tokijskom motosalóne (od piatku 24. marca do nedele 26. marca).