Technológie Repsol Honda

Pretekárske gény

Detail kolesa Honda CBR1000RR Fireblade.
Detail kolesa Honda CBR1000RR Fireblade.
Pretekári MotoGP s tímom.
Pretekári MotoGP s tímom.

Motocykel Repsol Honda RC213V je ľahký, obratný a dosahuje rýchlosti nad 357 km/h (223 mph). Jeho pretekársky duch sa odráža v každom našom motocykle.

Posunúť

Záblesky oranžovej, červenej slúžia ako varovanie na dráhe i na ceste – prichádza pretekársky duch.

Bočný pohľad na motocykel Honda s dizajnom Repsol.

Štýlový motocykel na cesty

Model Fireblade je vďaka úžasnému výkonu motora a precíznemu podvozku pri pretekoch neprekonateľný. A nesklame, aj keď sa s ním vyberiete na nedeľný výlet.

Je to najúplnejší model otvorenej triedy z kategórie Super Sport, ktorý sa dá kúpiť. Model Fireblade s pretekárskym dizajnom a technológiou vytvorený pre skúsených jazdcov, ktorí majú radi adrenalín, zaručuje absolútne napätie na pretekárskej dráhe i na ceste.

Fireblade pretína dráhu

Model Fireblade CBR1000RR jazdí ohromujúcou rýchlosťou a s bleskovou obratnosťou. Pozrite si technológiu, ktorá to umožňuje.

Pretekársky duch

Získajte ešte lepší výkon a športovejší vzhľad vďaka príslušenstvu Honda.

Tónovaný čelný štít, športový výfuk alebo blatník z uhlíkových vlákien? Vďaka radu doplnkov Honda si môžete svoj motocykel prispôsobiť podľa vlastných predstáv a umocniť pretekársky štýl.

Integrovaný dizajn

Ak chcete svojmu motocyklu dodať individuálny štýl alebo športový výkon, siahnite po originálnom príslušenstve značky Honda. Je vytvorené tak, aby sa dokonale hodilo na váš motocykel Honda. Od cestovných po mestské modely, od superšportov po skútre – ponúkame možnosti pre každého.

Detail motora motocykla Honda.
Detail riadidiel motocykla Honda.
Detail príslušenstva pre motocykle Honda.
Detail výfuku motocykla Honda.

Pretekanie majú v krvi

Nech si vyberiete motocykel akejkoľvek triedy, každý model Honda má v sebe pretekársku DNA.

Dvaja pretekári MotoGP na motocykloch Honda.

Modely z nášho radu menších motocyklov sa možno nezúčastnia na MotoGP, navrhli ich však inžinieri, ktorých stroje majú na konte víťazstvá šampionátov.

Takže v celom rade našich motocyklov sú použité technológie, ktoré boli navrhnuté na úrovni vrcholového motošportu. Či už sa vydáte na rannú cestu do práce, nočnú jazdu alebo víkendové dobrodružstvo, o vzrušujúcu jazdu budete mať postarané.

Bočný pohľad na motocykel Honda s červeno-bielo-modrým dizajnom.

Pripravené na preteky i na cestu

Motocykel Honda RC213V-S Prototype je takmer identický s pretekárskym modelom určeným pre MotoGP – upravili sme ho tak akurát na to, aby sa mohol odviazať v uliciach.

RC213V-S sme postavili jednoducho. Zobrali sme víťaza pretekov MotoGP RC213V a urobili len tie najpotrebnejšie úpravy, aby mohol jazdiť na cestách.

Model RC213V-S Prototype je vybavený všetkou potrebnou elektronikou – kontrolou trakcie, ochranou proti pretáčaniu kolies a pretekárskym ABS – a predstavuje dokonalý cestný motocykel.

Viac z kategórie Super Sport