PREDSTAVUJEME nový modelový rad CRF

Nové modely od Hondy: CRF250R, CRF450R a CRF450L.

Štvrtok, 2018, mája 24

Nová CRF450L

Na základe motokrosového stroja CRF450R vznikol nový viacúčelový motocykel spôsobilý na prevádzku na verejných komunikáciách, ktorý sa vyznačuje robustným a ľahkým rámom navrhnutým s dôrazom na maximálnu priľnavosť a je poháňaný silným motorom disponujúcim dobre využiteľným výkonom už od nízkych otáčok. Odolné, kvalitné diely a dlhé servisné intervaly prispievajú k bezstarostnej jazde po celý čas životnosti stroja.

Nová CRF450R

Pri modeli CRF450R došlo k významnému zvýšeniu hodnôt maximálneho výkonu a krútiaceho momentu, pričom výkon sa zlepšil v celom rozpätí otáčok; motor navyše získal 3-stupňový systém na riadenie rozjazdu HRC Launch Control a ďalšie vylepšenia zamerané na predĺženie jeho životnosti. Na podvozku bolo upravené odpruženie, boli vykonané drobné zmeny na úsporu hmotnosti a stroj je vybavený novými riadidlami.

Nová CRF250R

Pri modeli CRF250R došlo k výraznému posilneniu krútiaceho momentu v nízkych otáčkach; motor navyše získal 3-stupňový systém na riadenie rozjazdu HRC Launch Control a ďalšie vylepšenia zamerané na predĺženie jeho životnosti. Zoznam noviniek završujú nový strmeň prednej brzdy, riadidlá Renthal Fatbars (nastaviteľné v 4 smeroch) a čierne DID ráfiky.