Honda CBR1000RR Fireblade SP a SP2

Najvyššia úroveň ovládania

Motocykle CB1000RR Fireblade SP a CB1000RR Fireblade v ostrej zákrute na pretekárskej trati
Motocykle CB1000RR Fireblade SP a CB1000RR Fireblade v ostrej zákrute na pretekárskej trati

Pripravený vyraziť

CBR1000RR Fireblade SP pravá strana
CBR1000RR Fireblade SP pravá strana
Posunúť

Logo Honda Fireblade SP.

Správna rovnováha.

Motocykle Fireblade SP a SP2 sú absolútnym vyjadrením pokročilej technológie na dosahovanie športových výkonov.

Ideálna stopa

Brzdy, apex a plyn.

Všetko, na čom záleží pri tvrdom súboji na okruhu. Presne na to sú určené brutálne rýchle stroje Fireblade SP a SP2 s elektronicky riadeným odpružením Öhlins (S-EC) a vyspelou elektronikou, ktoré riadia ako skvelý štvorvalcový motor a odľahčený podvozok.

 

Ešte výraznejší štýl

Zoznámte sa s úžasnými modelmi SP a SP2.

Model CBR1000RR Fireblade nám poslúžil ako základ pre prechod na nasledujúcu úroveň úplnej kontroly, ktorú sme pri týchto dvoch pretekárskych strojoch doplnili o poloaktívne elektronicky riadené odpruženie Öhlins (S-EC) a rozhranie OBTi (Öhlins Objective Based Tuning). Tieto motocykle sú navyše vybavené kompaktnými 16 l palivovými nádržami z horčíkovej zliatiny, radiálnymi štvorpiestikovými monoblokovými brzdovými strmeňmi Brembo a rýchlym radením. Ak milujete jazdu na okruhoch, model SP je dokonalým nástrojom. A ak máte pretekanie v krvi, model SP2 je pripravený.

 

CBR1000RR Fireblade SP priblížený pohľad na motor
CBR1000RR Fireblade SP priblížený pohľad na výfukové potrubie
CBR1000RR Fireblade SP, trojštvrťový pohľad spredu z ľavej strany na pretekárskej trati
CBR1000RR Fireblade SP priblížený pohľad na predné koleso

Na plný výkon

Dostupné sú tri modely Fireblade – a je to pôsobivé trio.

: Bočný pohľad na model Honda CBR1000RR Fireblade SP CBR1000RR Fireblade SP Je vybavený semiaktívnym systémom elektronickej kontroly odpruženia od spoločnosti Öhlins, ktorý dopĺňa voliteľnú kontrolu trakcie od spoločnosti Honda (so vstavanou kontrolou zadného a predného zdvihu), voliteľnú brzdu motora, nový systém ABS, systém rýchleho radenia Quickshifter (s asistenčným systémom pri radení nadol), systém na výber režimu jazdy a systém voľby výkonu. Technológia vychádzajúca z modelu RC213V-S MotoGP posúva jazdné vlastnosti stroja ešte ďalej.
Bočný pohľad na model Honda CBR1000RR Fireblade SP2 CBR1000RR Fireblade SP2 Tento špeciálny model je homologovaný na jazdu po verejných komunikáciách, vychádza z modelu Fireblade SP a aj vďaka kolesám Marchesini je uspôsobený na pretekanie. Motor je osadený prepracovanou hlavou valcov: ventily, spaľovacie komory a piesty – k dispozícii sú pretekárske súpravy.
Bočný pohľad na model Honda CBR1000RR Fireblade CBR1000RR Fireblade Je vybavený voliteľnou kontrolou trakcie (so vstavanou kontrolou zadného i predného zdvihu), voliteľnou brzdou motora, novými brzdami so systémom ABS, voliteľným systémom rýchleho radenia Quickshifter (s asistenčným systémom pri radení nadol), systémom na výber režimu jazdy, systémom voľby výkonu a plne nastaviteľným odpružením Showa.

Preskúmajte model CBR1000RR Fireblade

Naše pretekárske modely

Dva motocykle CBR1000RR Fireblade SP trojštvrťový predný záber z pravej strany

Špeciálny model s homologáciou pre jazdu na bežných pozemných komunikáciách, ktorý vychádza z modelov SP a SP2, je zrodený na preteky. Hlava valcov a piesty sú odlišné a pripravené na vyladenie na ešte vyšší výkon. Zlaté kolesá Marchesini znižujú neodpruženú hmotnosť a vyzerajú jednoducho úžasne.

Vyrazte pretekať!

Motocykel, ktorý sa najviac približuje pravému továrenskému pretekárskemu stroju a ktorý si môžete zaobstarať. A ak chcete jazdiť naozaj na hrane, sú k dispozícii pretekárske súpravy.

CBR1000RR Fireblade SP trojštvrťový predný záber z ľavej strany

Preskúmajte všetky neuveriteľné schopnosti elektronickej výbavy, ktoré naplno využijete na pretekárskej trati.

Pozrite si náš sortiment motocyklov Super Sport