CBR500R

UŽ DNES SI VYBERTE TYP JAZDCA,
KTORÝM SA CHCETE ZAJTRA STAŤ

 
CBR500R, trojštvrťový pohľad spredu z ľavej strany na jazdca na pretekárskej trati
CBR500R, trojštvrťový pohľad spredu z ľavej strany na jazdca na pretekárskej trati

Už dnes si vyberte typ jazdca, ktorým sa chcete zajtra stať. Vďaka agresívnemu vzhľadu a vysokému výkonu v nižších otáčkach vás model CBR500R zbaví akýchkoľvek obmedzení. A možno na ňom jazdiť aj s oprávnením skupiny A2.

ZVUK SLOBODY

Vytočte dvojvalcový motor z voľnobehu do vyšších otáčok. Započúvajte sa do jedinečného a pôsobivého agresívneho revu motocykla. Zhlboka sa nadýchnite. Ste kráľom ciest (odporúčame použiť slúchadlá).

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CBR500R stáva legendou.

RÝDZI ŠPORTOVÝ ŠTÝL

Inšpirované DNA modelu CBR.

Model CBR500R si označenie CBR zaslúži každým centimetrom, čo znamená, že patrí k najostrejším strojom v našej garáži. Jeho ostré a agresívne krivky dopĺňajú jedinečné aerodynamické krídelká, ktoré zabezpečujú stabilitu vo vysokých rýchlostiach. Pohľad vpred je čisto športový s riadidlami umiestnenými pod hornou vidlicou a inverzným LCD panelom. Palivová nádrž s inovatívnym prevedením je starostlivo vytvarovaná tak, aby sa znížilo množstvo prebytočnej hmoty a aby zároveň poskytovala užitočný dojazd.

IDEME VPRED

Výkon dvojvalca.

Model CBR500R sa vyznačuje dvojvalcovým motorom, ktorý vám ponúka elastický, zábavný výkon. Nebudete si musieť vyberať medzi motocyklom s bleskovým zrýchlením a motocyklom, ktorý vás vezme na vzrušujúcu jazdu pomocou vyladenej šesťstupňovej prevodovky. Model CBR500R vám ponúka oboje. V tom spočíva jedinečnosť slobody.

A rovnako ako jeho väčší príbuzný CBR má antihoppingovú spojku, ktorá uľahčuje radenie hore a bráni zablokovaniu zadného kolesa pri podraďovaní. A aby vám umožnil ešte športovejšiu jazdu, ponúka v stredných otáčkach v intervale od 3 000 do 7 000 ot./min vysoký krútiaci moment, ktorý z každej zákruty urobí chvíľu, ktorú si vychutnáte.

CBR500R, 3-štvrťový zadný pohľad z pravej strany na jazdca jazdiaceho po pretekárskej trati
CBR500R, priblížený pohľad na výfukové potrubie a zadné koleso
CBR500R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na jazdca jazdiaceho po horskej ceste
CBR500R, priblížený pohľad z pravej strany na motor

ÚPLNÁ VÝBAVA

A ste pripravení vyraziť na cestu.

Motocykel CBR500R je vybavený LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa a radenia vyšších prevodových stupňov. Vďaka pripínacím riadidlám pod hornou časťou prednej vidlice máte motocykel aj pri náročnom slede ostrých zákrut dokonale pod kontrolou. 41 mm teleskopická vidlica umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o novom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock. Úplné LED osvetlenie (vrátane smeroviek) stroj dokonale dopĺňa. Pripraviť sa! Pozor! ŠTART!

CBR500R, priblížený pohľad na kokpit

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí. 

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

Aplikácia Honda Motorcycles Europe