Honda Fest 2021

Pozvánka na 12. ročník obľúbenej akcie.

Piatok, 2021, júna 25

Majitelia motocyklov HONDA pozor!

Pozývame vás na 12.ročník Honda Festu.

Koncept akce: Honda Fest je určený pre všetkých priaznivcov cestovania a to na akomkoľvek motocykli značky Honda. Pripravené sú tri celodenné výjazdy po vybraných motorkársky zaujímavých trasách v okolí Krkonôš. "Základným táborom" bude luxusný novo zrekonštruovaný wellness hotel Orea Resort HORAL****, Špindlerův Mlýn. Nebude chýbať večerný program a tiež testovanie motocyklov Honda, pri ktorom si môže každý z účastníkov vyskúšať nové modely sezóny 2021. 

Termín akcie: 1. - 5. september 2021

Príjazd v stredu 1. septembra popoludní/večer, odjazd v nedeľu 5. septembra doobeda.

Mieto konania akcie: Orea Resort HORAL****, Špindlerův Mlýn, ČR

Platbu je potrebné uhradiť príkazom na úhradu do 3 dní po registrácii. Zakazník dostane ihneď po registrácii automaticky generovaný potvrdzujúci email s číslom bankového účtu a inštrukciami k platbe.

Účastnícky poplatok: 294,-€ s DPH/osoba/pobyt.

vedený účastnícky poplatok zahŕňa:

-       4x ubytovanie v hoteli Orea Resort HORAL****, Špindlerův Mlýn (v dvojposteľovej izbe obsadenej dvoma osobami),

-       4x polopenziu (bohaté raňajky a večere formou bufetu),

-       neobmedzený vstup do hotelového bazéna, whirpoolu, fínskej a parnej sauny (vrámci otváracích hodín),

-       hotelové parkovisko,

-       testovacie jazdy na motocykloch Honda (Gold Wing, Rebel 1100, Africa Twin, Adventure Sports, CB1000R, CB650R, NC750X, Forza 750, X-ADV),

-       pre účastníkov bude pripravený program – cestovateľské prezentácie, kaskadérske vystúpenie Míry Lisého, súťaž o ceny.

-       možnosť zúčastniť sa enduro motoškoly,

-       každý účastník dostane tričko s logom Honda Festu, nálepku na motorku a podrobný tlačený itinerár s trasami.

-       elektronický itinerár všetkých plánovaných etáp pre navigáciu a organizačné pokyny k príjazdu obdržia účastníci emailom min. týždeň pred konaním samotnej akcie.

Neváhajte - počet miest je limitovaný kapacitou ubytovania!

Ako sa na akciu prihlásiť: prostredníctvom ONLINE registračného formulára na stránke: https://www.honda-experience.cz/sk

Pre registrovaných platia stornopodmienky hotela Orea Resort Horal****. Ak v dôsledku priamych opatrení vlády a/alebo iných kompetentných orgánov štátnej správy, uložených v súvislosti s výskytom alebo rozširovaním nového typu koronavírusy označovaného ako SARS-CoV-2 a infekčné choroby COVID-19, týmto vírusom vyvolané, bude zakázané poskytovať hotelové služby a realizovať akciu Honda Fest 2021, budú podniknuté kroky na vrátenie účastníckych poplatkov v najbližšom možnom termíne.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Váš HONDA team

Honda Fest 2020 (dlhšia verzia)

3:22min

Honda Fest 2019 (kratšia verzia)

1:00min