Oficiálne predstavenie novinky XL750 Transalp na Slovensku

XL750 Transalp prichádza na showroomy! Navštívte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu motocyklov Honda a zoznámte sa osobne s touto novinkou.

Piatok, 2023, mája 12

Nová Honda XL750 Transalp na showroomoch

Toto cestovné enduro, sa dostáva k autorizovaným motocyklovým predajcom spoločnosti Honda. Neváhajte a poďte sa s novou Hondou XL750 Transalp osobne zoznámiť. Využite možnosť si motocykel do detailu prezrieť a dohodnúť si testovaciu jazdu.

Tešíme sa na vás.

Základné predstavenie modelu:

Po meste alebo okolo sveta: úplne nová Honda XL750 Transalp nadväzuje na dobrodružnú povahu svojho ikonického originálu a prichádza pripravená na novú generáciu jazdcov, ktorí sa chcú vydať kamkoľvek, kam vedie cesta. Jej osemventilový radový dvojvalcový motor disponuje výkonom 67,5 kW a krútiacim momentom 75 Nm; elektronicky riadená škrtiaca klapka (TBW) ponúka 4 prednastavené jazdné režimy plus voliteľný režim User, systém nastaviteľnej kontroly trakcie (HSTC) nastaviteľný v 5 úrovniach s integrovaným systémom na zamedzenie dvíhaniu predného kolesa (Wheelie Control) a s 3 úrovňami nastavenia brzdenia motorom a prenosu výkonu. Oceľový rám je vybavený kompletným odpružením Showa: 43 mm inverznou vidlicou SFF-CATM a zadným tlmičom s prepákovaním Pro-Link. Dva dvojpiestové brzdové strmene sa silne zakusujú do predných brzdových kotúčov, stroj je vybavený kolesami s rozmermi 21/18 palcov obutými do dušových pneumatík. Prémiová výbava zahŕňa 5-palcový farebný TFT prístrojový panel s hlasovým ovládaním telefónu Honda Smartphone Voice Control, kompletné LED osvetlenie, automatické vypínanie ukazovateľov smeru či výstražné svetlá pre núdzové brzdenie (ESS). K dispozícii je aj verzia pre držiteľov vodičského oprávnenia kategórie A2.