Dve motorky Hondy série 300 pri schádzaní z kopca pri západe slnka

Nadšenec. Jazdec. Rojko.

V spoločnosti Honda vyrábame motocykle.
No nielen tie.

Okrem nich vytvárame aj sny. Naháňame sa za nimi, dosahujeme ich, necháme sa nimi inšpirovať. Nikdy si neodpočinieme, kým svoj sen nesplníme.

To je duch Hondy.

Ak ste niekedy o niečom snívali a tento sen vás inšpiroval, ste na správnom mieste.

Posunúť

DEDIČSTVO

Náš zakladateľ Soichiro Honda rád sníval. Keď v roku 1947 predstavil svetu typ A s objemom 50 cm3, splnil si svoj prvý veľký sen. Od tých čias dosahuje značka Honda míľnik za míľnikom – stala sa priekopníkom, ktorý si pripísal celý rad technických prvenstiev, a na svojom konte má toľko víťazstiev v pretekoch MotoGP, že ich ťažko spočítať. 

Naše dedičstvo však nespočíva len v zbieraní trofejí. Za svoje skutočné dedičstvo považujeme zážitky, ktoré sme priniesli za vyše 70 rokov našej bohatej histórie. Neustály vývoj, inovácie a posúvanie hraníc, ktoré umožňujú mnohým jazdcom na strojoch Honda vychutnať si radosť z jazdy. Zažiť tú pravú slobodu. Posúvať vlastné hranice. A posunúť sa zas o kúsok ďalej.

S každým novým dobrodružstvom. S každou prekonanou hranicou. S každým novým objavom. S každým snom, ktorý si vďaka Honde splnili. To je dedičstvo, na ktoré sme hrdí.

 

Rad 13 prvých motocyklov Honda v Japonsku, za ktorými stoja ľudia

„Namiesto strachu z náročných úloh a zlyhania sa bojte vyhýbania sa výzvam a ničnerobenia“

Soichiro Honda

NEPOKOJ

V spoločnosti Honda neveríme v ľahkú cestu vpred. Nikdy sa neuspokojíme so súčasným stavom vecí. Nikdy neoddychujeme. To je naše presvedčenie.

V súlade s touto filozofiou nemáme nikdy pocit, že sme hotoví. Preto nikdy neprestávame spochybňovať limity každého motocykla. To je dôvod, pre ktorý sa neprestávame usilovať o dosiahnutie úspechu a posúvanie inovácií, technických riešení a vývoja až na samotnú hranicu možného. A spravíme to zas. A znova.

Preto neustále presadzujeme pokrok v oblasti technických riešení – ako je radový štvortaktný motor, dvojspojková prevodovka alebo motocyklový airbag. Preto prekračujeme existujúce hranice a nebojíme sa spochybniť súčasný stav vecí na trhu s motocyklami. 

Tento nepokojný duch nás ženie vpred, prenáša sa na každého jazdca na stroji Honda a posúva ho na ceste za ďalším dobrodružstvom. Umožní nám vychutnať si radosť zo skutočnej slobody. A inšpiruje nás na ceste za ďalším veľkým snom. 

Pretože sú to práve naše sny, ktoré nás inšpirujú.

 

Sny pred nami otvorili nové cesty, po ktorých kráčame vedení našim duchom.

Snívajte spolu s nami.