Close

Honda SH300i

Nikdy nezabúdajte na svoj štýl

Ešte ostrejší štýl

Posunúť

Produktové logo modelu Honda SH300i.

Štýl, ktorý vynikne.

Prvotriedny vzhľad, vysoký výkon a svižnosť – skúter SH300i je pripravený na kľučkovanie po meste aj na jazdu na otvorených cestách.

Pohybujte sa rýchlo

Klasický stroj určený pre modernú dobu.

Táto nadčasová krása známa svojou jemnosťou prináša klasický vzhľad série SH práve včas. Vždy obľúbený model Honda SH300i teraz prichádza s vylepšeným LCD digitálnym meračom, prepracovanou prednou vidlicou, nastaviteľným zadným odpružením a jasnými svetlami LED. Štíhle línie dopĺňajú nové farby a 16” kolesá, ktoré dotvárajú jeho uhladený moderný vzhľad.

Priblížený pohľad na digitálny merač modelu Honda SH300i.
Priblížený pohľad na zadné odpruženie modelu Honda SH300i.
Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda SH300i s horným boxom pri jazde mestom.
Priblížený pohľad na LED svetlá modelu Honda SH300i.

Veľký favorit

Náš skúter SH300i ponúka bezstarostnú jazdu

Tento model, ktorý všetci obľubujú pre jeho štýl a spoľahlivosť, sa stal synonymom prvotriedneho výkonu a nadpriemerne kvalitnej konštrukcie. Istý kritik ho raz pochválil ako „dokonalú zbraň“ na jazdu rušným mestom – berieme to ako uznanie a neprekvapuje nás, že je prvou voľbou mnohých moderných jazdcov na skútroch v Európe.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda SH300i pri jazde mestom.

Elegantné detaily

Pozrite si zblízka drobné dizajnové prvky, ktoré prinášajú veľkú zmenu.

Elegantné detaily

Pozrite si zblízka drobné dizajnové prvky, ktoré prinášajú veľkú zmenu.

Plynulý výkon

Držte sa na čele premávky.

Bočný pohľad na model Honda SH300i, záber v štúdiu zobrazujúci nový ostrý vzhľad.

Plynulý výkon s ostrým a výrazným vzhľadom modelu SH300i skutočne pútajú pozornosť.

Skúter SH300i je vybavený silným kvapalinou chladeným štvorvalcovým motorom s objemom 279 cm3. Má dostatočný krútiaci moment na okamžité zrýchlenie a dosahuje výkon 18,5 kW, ktorý vás udrží na čele premávky. Vyznačuje sa hospodárnosťou, znižovaním vplyvu na životné prostredie, ako aj znižovaním vašich nákladov na dochádzanie do práce. 

Veľmi inteligentný

Model SH300i je v ponuke s dvoma kľúčmi, a je navyše dômyselný – vďaka systému inteligentného kľúča ponúka dokonalé pohodlie a bezpečnosť. Ľahko ním naštartujete alebo odomknete sedadlo už 2 m od skútra – a to všetko len jediným dotykom tlačidla. 

Priblížený pohľad na elektronický inteligentný kľúč modelu Honda SH300i.

Výkon vo vrecku. Naštartujte alebo otvorte úložný priestor jediným kliknutím elektronického inteligentného kľúča motocykla SH300i

Prispôsobte si ho

Vybavte svoj SH300i originálnym príslušenstvom Honda – prispôsobte si motocykel presne podľa svojich predstáv.

Kamkoľvek sa vyberiete, vyberte si príslušenstvo, ktoré odráža váš životný štýl – môže to byť horný box na dodatočný úložný priestor, vyhrievané rukoväte, predné sklo a deka, ktorá vás v chladnom ráne zahreje cestou do práce. Vyberte si z radu kvalitných doplnkov, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre váš skúter Honda SH300i.

Priblížený pohľad na horný box modelu Honda SH300i počas používania.

Medzi príslušenstvo patrí horný box, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby sa stal súčasťou elegantného a ostrého vzhľadu modelu SH300i. Je uzamykateľný, vodotesný a v prípade potreby vám poskytne dodatočný úložný priestor.

Priblížený záber na prednú časť modelu Honda SH300i zobrazujúci chrániče rúk.

Chrániče rúk poskytujú modelu SH300i robustnejší výzor a vám poskytujú výbornú ochranu pred chladným vetrom a dažďom.

SH300i Air Force

Limitovaná edícia farebnej R-evolúcie

Model SH300i Air Force predstavuje jedinečný dizajn venovaný nášmu najlepšie predávanému skútru na dochádzanie: môže sa pochváliť jedinečnými farbami, napríklad matnou šedou a čiernou, vojenskými vzormi, a okrem toho má inovačný tieňovaný efekt laku. Model SH300 Air Force je stvorený na to, aby sa stal „najlepšou zbraňou na dochádzanie“ a aby jazdil v premávke ako stíhačka. 

 

 

 

Prezrieť ďalšie skútre