NOVÝ ŠTANDARD HYBRIDNÉHO POHONU

Nové HR-V príde už čoskoro. Hybridné SUV v štýle kupé s motorom s technológiou e:HEV sa inšpiruje hybridnou technológiou vyvinutou naším víťazným tímom v pretekoch seriálu Formula 1.

Posunúť

Stručný prehľad všetkých noviniek

Pohľad spredu na model Honda HR-V Hybrid

Čistý dizajn

Exteriér vozidla HR-V v modernom čistom prevedení zosobňuje modernú filozofiu spoločnosti Honda.

Detail pohonu eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Samonabíjací hybrid

Inovatívna hybridná pohonná jednotka e:HEV si v celej Európe vyslúžila výbornú povesť za spojenie špičkového výkonu s nízkymi emisiami a vysokou účinnosťou. Navyše sa dokáže sama úplne dobiť, preto vozidlo nikdy nemusíte pripájať k nabíjačke.

Dizajn interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Dômyselná kombinácia

HR-V s flexibilnými sedadlami Magic Seats ponúka jedinečné variabilné úložné možnosti, vďaka ktorým disponuje toto SUV dostatkom priestoru na čokoľvek.

Difúzny systém prúdenia vzduchu modelu Honda HR-V Hybrid

Zostaňte pripojení

Moderné a intuitívne prepínanie medzi aplikáciami zaisťuje bezproblémové spojenie majiteľov vozidiel HR-V s každodenným životom.

Zmeňte sen na skutočnosť

Vďaka rozšírenej realite budete mať pocit, akoby ste HR-V mali vo svojej súkromnej predajni, kde si môžete vyskúšať verziu modelu, ktorá vám vyhovuje. Navyše vo svojom smartfóne alebo tablete môžete prepínať medzi interiérom a exteriérom, priblížiť si zobrazenie, otáčať ním a meniť farby.

Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid
Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid

TVORÍME BUDÚCNOSŤ

Naším cieľom je prinášať vám radosť z jazdy a znižovať emisie pre čistejšiu budúcnosť bez kompromisov vo výkone a vlastnostiach vášho auta. Nové HR-V je ďalším krokom k dosiahnutiu tohto cieľa a k naplneniu nášho sna o úplne elektrifikovanom rade vozidiel do roku 2022.

*Zábery nemusia zachytávať presnú podobu sériovo vyrábanej verzie.