Z pretekov na cestu

V centre všetkého, čo robíme, je úsilie o dosiahnutie konštrukčnej dokonalosti.

Nadšene obdivujeme preteky Formuly 1 a DNA pretekárskych vozidiel Honda dnes nájdete vo všetkých našich cestných automobiloch.

VÁŠEŇ A HRDOSŤ

Ide o spojenie špičkového výkonu a sily.

Vozidlá oboch tímov využívajú pohonnú jednotku Honda RA619H. Počas 21 pretekov sezóny máme možnosť učiť sa, napredovať, rásť a pevne dúfame, že aj uspieť. Uplynulo už 60 rokov od chvíle, keď spoločnosť Honda vstúpila do sveta motoristického športu. V priebehu tohto obdobia sme vďaka neúnavnej usilovnosti dosiahli výsledky, na ktoré by bol náš zakladateľ Soichiro Honda hrdý. 

Logo Honda.
  • Pretekárske vozidlo s tímom Scuderia Toro Rosso.

    RED BULL SCUDERIA TORO ROSSO

    Pre dva súťažné špeciály tímu Scuderia Toro Rosso dodávame pohonné jednotky Honda RA619H. Za úspechmi jazdcov Pierra Gaslyho a Daniila Kvjata v monopostoch STR14 je sústredená tímová práca a dokonalá príprava.

  • Pretekárske vozidlo Aston Martin Red Bull.

    ASTON MARTIN RED BULL RACING

    Tiež spolupracujeme s ďalším tímom, ktorý v motoristickom športe zaujíma významné postavenie a poháňame jeho vozidlá – tím Aston Martin. V tomto roku sme spoločne s tímom Aston Martin Red Bull Racing a jeho jazdcami Maxom Verstappenom a Alexandrom Albonom pilotujúcimi špeciály RB15 s motormi Honda dosiahli významný pokrok.

Svet Honda.

SVET HONDA

Sila snov. Ako to všetko začalo a kde stojíme dnes.