NSX 2017

NOVÝ DRUH V KAŽDOM ZMYSLE

biele vozidlo NSX spredu
biele vozidlo NSX spredu
priblížený pohľad na biele vozidlo NSX zboku
priblížený pohľad na biele vozidlo NSX zboku

NSX vás spája s cestou ako žiadne iné vozidlo. Je to vyladené superauto, ktoré je precízne v každom detaile a kombinuje jazdu v každodenných podmienkach s bleskovým výkonom z pretekárskych okruhov.

Motor modelu NSX
Motor modelu NSX

Motor je 3,5-litrový šesťvalec s turbodúchadlom. Každý z nich zostrojil jeden zo šiestich špecialistov, krok po kroku, počas piatich dní. Práve tento ľudský dotyk dáva modelu NSX život.

Posunúť

Logo NSX

Nová Honda NSX

Bezkonkurenčný výkon športového hybridu – dokonalá rovnováha sily a ovládateľnosti.

Umenie hliníka

NSX predstavuje dokonalú harmóniu formy a funkčnosti.

Rám modelu NSX

Kombinácia hliníkového podvozka s podlahovými panelmi z uhlíkových vlákien a mimoriadne pevnej ocele zabezpečuje rámovej konštrukcii pevnosť a zároveň nízku hmotnosť.

Spôsob výroby podvozku spevňuje namáhané oblasti a používa ľahšie duté časti tam, kde tak vysoká pevnosť nie je potrebná. Tento výrobný proces bol v automobilovom priemysle použitý prvýkrát na svete. Je to základnou podstatou vozidla NSX.

Žije a dýcha

Vozidlo NSX sa „nadychuje“ cez systém Total Airflow, ktorý umožňuje vysoký výkon a chladenie komponentov hnacieho ústrojenstva, bŕzd a tepelných jednotiek. Vzduch sa potom „vydychuje“ cez strategicky umiestnené prieduchy v zadnej časti na zníženie odporu vzduchu.

biely model NSX, zozadu

Dokonalá forma. Aerodynamické línie vozidla NSX sú na ceste neprehliadnuteľné a maximalizujú prítlak pri vysokej rýchlosti.

VZRUŠUJÚCI VÝKON

Vaše telo a myseľ budú prepojené s vozidlom.

Reakcie modelu NSX sú okamžité – stačí si pomyslieť na zatočenie a ono zatočí, stane sa vašou súčasťou ovládanou vedomím.

Tuhosť podvozka, vyladené odpruženie a precízne rozloženie hmotnosti skombinované
s pohonom všetkých kolies Sport Hybrid Super Handling vám rozbúchajú srdce hneď po prvom kole na okruhu.

Pohľad zhora na červený model NSX na ceste

KRÁSA VÝKONU

Harmónia športu a luxusu.

Nie len výkon vozidla NSX vám rozbúcha srdce. Aj úchvatný športový interiér, vďaka ktorému sa stanete úplným stredobodom vozidla NSX, vám zrýchli pulz.

červený interiér modelu NSX