Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSL 2511.

HSL 2511

Majstrovský výkon

Model HSL 2511 je najväčšou a najvýkonnejšou snehovou frézou, akú sme doteraz vyrobili.

Profi snehová fréza Honda HSL 2511 je navrhnutá tak, aby si poradila aj s najnáročnejšími zimnými podmienkami. Je vybavená našimi najnovšími technológiami, takže sa môžete spoľahnúť, že vám pri práci nič nebude stáť v ceste.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  140

  ton/h

 • Šírka záberu

  110

  cm

 • Hlučnosť

  105

  dB(A)

 • Výkon motora

  16,5

  kW

V snehu sa cíti ako doma

Na prácu vo vysokých nadmorských výškach a pri teplotách pod nulou pravdepodobne neexistuje lepší stroj na odpratávanie veľkého množstva snehu.

Model Honda HSL 2511 je navrhnutý pre profesionálov, ktorí si musia pravidelne poradiť so silným snežením, a dodáva sa s vidlicovým dvojvalcovým motorom so vstrekovaním paliva. Má zdokonalený dizajn frézovacieho noža, nové rozloženie ovládacích prvkov a dokáže odpratať až do 140 ton snehu za hodinu.

snehová fréza v hlbokom snehu

Viac ako 35-ročná tradícia snehových fréz Honda

Nádielka snehu môže prísť nečakane. Už viac ako 35 rokov vyrábame snehové frézy, ktoré si s ním rýchlo poradia.

V roku 1980 sme vyrobili prvú snehovú frézu s praktickou hydrostatickou prevodovkou pre plynulú zmenu rýchlosti, čo iné snehové frézy vtedy nemohli ponúknuť. Od tej doby sme neustáli vyvíjali nové užitočné technológie, ktoré si nekompromisne poradia so snehom, no pritom sú ohľaduplné voči životnému prostrediu.

HONDA SPOĽAHLIVOSŤ

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

snehová fréza.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Bez starostí

Tieto snehové frézy sú vybavené pokročilým diagnostickým systémom, ktorý vás informuje napríklad aj o tom, kedy je plánovaná nasledujúca servisná prehliadka a kedy je potrebné vykonať bežnú údržbu.

Logo.
snehová fréza.