Close

Produkty

Rokmi overený výkon a kvalita

Už viac ako 35 rokov vyrábame snehové frézy, ktoré sú špičkou vo svojej kategórii. Inovatívne funkcie a spoľahlivosť produktov Honda sa najvýraznejšie prejavia práve pri náročných podmienkach. Pozrite si detailne našu aktuálnu ponuku snehových fréz a vyberte si tú správnu kategóriu pre vás.

Jednostupňové frézy

Vľavo: 2 jednostupňové snehové frézy Honda. Vpravo: jednostupňová snehová fréza, počas prevádzky, na záhrade.

Výkon v kompaktnom balení. Jednostupňové snehové frézy sú vhodné napr. na používanie okolo rodinného domu alebo chaty v oblastiach s menej výdatným snežením.

Rad HSS 655

Vľavo: snehová fréza radu 6 počas prevádzky, na záhrade. Vpravo: snehová fréza radu 6, predný trojštvrťový pohľad zľava.

Jednoduché dvojstupňové frézy poskytujú solídny výkon a poradia si aj s väčším množstvom snehu. Určené na domáce aj profesionálne používanie.

Rad HSS 760A

Vľavo: snehová fréza radu 7. Vpravo: snehová fréza radu 7 počas prevádzky, na záhrade.

Pokročilé ovládanie a praktické doplnkové funkcie vám pomôžu zvládnuť aj intenzívne sneženie.

Rad HSS 970A

Vľavo: snehová fréza radu 9 počas prevádzky, na záhrade. Vpravo: snehová fréza radu 9, predný trojštvrťový pohľad zľava.

Inovatívne funkcie týchto snehových fréz vám umožnia bez námahy odpratať aj veľké množstvo snehu na veľkej ploche.

Rad HSS 1380A

Vľavo: snehová fréza radu 13, predný trojštvrťový pohľad sprava. Vpravo: snehová fréza radu 13 počas prevádzky, na záhrade.

Špičkový pomocník: ponúka všetky špeciálne funkcie Honda, aby ste premiestnili ešte viac snehu, rýchlejšie a ešte ďalej.

Hybridné frézy

Vľavo: snehová fréza Hybrid počas prevádzky, horské prostredie. Vpravo: predný trojštvrťový pohľad zľava na snehovú frézu Hybrid.

Tieto snehové frézy používajú inovatívnu hybridnú technológiu spoločnosti Honda. Aj tie najnáročnejšie podmienky zvládnete s týmito strojmi jednoducho a bez námahy.

HSL 2511

Vľavo: predný trojštvrťový pohľad zľava na model Snowfighter. Vpravo: model Snowfighter počas prevádzky obsluhou, horské prostredie.

Model HSL 2511 je najväčšou a najvýkonnejšou snehovou frézou, akú sme doteraz vyrobili.