Rad HSS 760A

Keď potrebujete výkon

Žena pracujúca so snehovou frézou Honda
Žena pracujúca so snehovou frézou Honda
Snehová fréza Honda radu HSS 760A v akcii
Snehová fréza Honda radu HSS 760A v akcii

Rad HSS 760A je určený na domáce používanie. Ponúka kompaktnú veľkosť, jednoduché ovládanie a vysoký dvojstupňový výkon.

Posunúť

Logo „Engineering for life“.

Zabudnite na odhadzovanie snehu lopatou

Toto je náš najnovší rad inovatívnych a technologicky pokročilých snehových fréz, vďaka ktorým je odpratávanie snehu jednoduché, efektívne a spoľahlivé.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  42

  ton/h

 • Šírka záberu

  60,5

  cm

 • Hlučnosť

  102

  dB(A)

 • Výkon motora

  4,1

  kW

Môžete sa spoľahnúť

Kvalita fréz radu HSS 760A sa najlepšie prejaví práve vtedy, keď treba čo najrýchlejšie upraviť rozľahlú plochu s veľkým množstvom snehu.

Sneh vyzerá na fotografiách nádherne, vie však narobiť aj poriadne problémy. Nenechajte si ním skomplikovať život. Naše výkonné snehové frézy radu HSS 760A si skvele poradia so snehovou vrstvou až do 55 cm. Vďaka svojej konštrukcii dokážu premiestniť až 42 ton snehu za hodinu. To znamená, že dokážu odstrániť 30 cm vysokú vrstvu snehu z plochy vo veľkosti tenisového ihriska za približne 20 minút. A vám ostane viac času na šálku horúceho nápoja.

 

 

Snehová fréza radu HSS 760A pri používaní obsluhou na záhrade.

Nádielka funkcií

Naše snehové frézy radu HSS 760A sú robustné a plné skvelých funkcií.

Vo vnútri našich snehových fréz sa deje mnoho zaujímavého – a všetko je navzájom zladené tak, aby stroj pracoval čo najefektívnejšie. Tieto frézy sú napríklad vybavené hydrostatickou prevodovkou pojazdu, ktorá umožňuje plynulé ovládanie rýchlosti stroja.

Sneh zvyčajne nemá všade rovnakú hĺbku

A práve preto je možnosť nastavenia výšky frézovacieho noža* taká užitočná. Výšku frézovacieho noža môžete zmeniť podľa rôznych snehových podmienok. Ani sa nenazdáte a snehová pokrývka bude preč.

*K dispozícii len na modeloch s pohonom pásov

 

Priblížený pohľad na nastavenie výšky frézovania na modeli radu HSS 760A.
Priblížený pohľad na svetlo modelu radu HSS 760A.
Priblížený pohľad na frézovací nôž.
Priblížený pohľad na pásy.

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 15 metrov vyžaduje veľa sily.

Snehová fréza radu HSS 760A používaná modelom, zasnežené prostredie.

Snehové frézy Honda radu HSS 760A si vďaka štvortaktným motorom GX200 poradia za krátky čas aj s veľkým množstvom snehu. Motor je spoľahlivý, výkonný a navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie. Tento motor bez problémov štartuje aj pri nízkych teplotách. Výsledkom sú jedny z najtichších snehových fréz, ktoré sa zároveň aj jednoducho používajú. A pritom je ich prevádzka veľmi ekonomická, čo oceníte nielen pri profesionálnom použití.

Priblížený pohľad na motor.

Motor GX200 v modeloch radu HSS 760A dokáže pracovať viac ako hodinu a pol na jednu nádrž.

Pod ťarchou snehu

Už keď napadne niekoľko desiatok centimetrov snehu, predstavuje to pre strechy s veľkou plochou poriadnu záťaž.

Jeden kubický meter usadnutého snehu môže vážiť až 100 kg. Skôr než sa nazdáte, pribúdajúci sneh môže výrazne zaťažiť stavebné konštrukcie. Topiaci sa ľad spôsobuje zase iné typické problémy: zatekanie a nahromadenie ľadu na okrajoch striech môže spôsobiť škody na majetku. V záujme predchádzania problémom na budovách s plochými strechami majitelia snehových fréz Honda berú často svoje stroje aj na strechy, kde obzvlášť ocenia ich záber a možnosti manévrovania.

 

Model radu HSS 760A pri používaní obsluhou na streche budovy.

Vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám

Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 760A T radu HSS 760A. HSS 760A T Šírka záberu 60,5 cm, kapacita odhadzovania snehu 42 ton/h, pohon pásov, hydrostatická prevodovka
Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 760A TD radu HSS 760A. HSS 760A TD Šírka záberu 60,5 cm, kapacita odhadzovania snehu 42 ton/h, pohon pásov, hydrostatická prevodovka, elektrické štartovanie

Zobraziť technické údaje

Honda spoľahlivosť

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

 

Osoby v snehu.