Rad HSS 970A

Majte zimu pod kontrolou

Snehová fréza Honda radu HSS 970A pri západe slnka
Snehová fréza Honda radu HSS 970A pri západe slnka
Snehová fréza Honda radu HSS 970A raziaca cestu hrubou vrstvou snehu.
Snehová fréza Honda radu HSS 970A raziaca cestu hrubou vrstvou snehu.

Rad HSS 970A sa vyznačuje dokonalou kombináciou odolnosti, spoľahlivosti a výkonu. Bol navrhnutý na čistenie rozsiahlych zasnežených plôch pohodlným a efektívnym spôsobom.

Posunúť

Logo „Engineering for life“.

Zabudnite na odhadzovanie snehu lopatou

Toto je náš najnovší rad inovatívnych a technologicky pokročilých snehových fréz, vďaka ktorým je odpratávanie snehu jednoduché, efektívne a spoľahlivé.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  52

  ton/h

 • Šírka záberu

  71

  cm

 • Hlučnosť

  102

  dB(A)

 • Výkon motora

  6,3

  kW

Keď napadne veľa snehu

Tieto snehové frézy skutočne oceníte, keď treba v čo najkratšej dobe odpratať veľké množstvo snehu

Snehové frézy Honda HSS 970A sa v ťažkom a hlbokom snehu cítia ako doma. Tieto vynikajúce stroje poskytujú špičkový výkon a dokážu premiestniť až 52 ton snehu s vrstvou vysokou až 55 cm. Dokážu premiestniť 30 cm snehovú vrstvu z plochy vo veľkosti tenisového kurtu za menej ako 15 minút.

Snehová fréza radu HSS 970A používaná modelom, zasnežené prostredie.

Nielen drsný vzhľad

Pod odolným zovňajškom sa skrýva šikovná technológia.

Priblížený pohľad na frézovací nôž.

Naše snehové frézy radu HSS 970A sú mohutné a výkonné, no takisto plné inteligentných funkcií. Zoberme si napríklad funkciu automatického zastavenia frézovacieho noža – reaguje na pevné predmety ukryté pod snehom tak, že automaticky zastaví motor, aby sa frézovací nôž nepoškodil.

Diaľkové ovládanie odhadzovacieho žľabu

Každý model radu HSS 970A je vybavený elektronicky ovládaným odhadzovacím žľabom. Sneh tak môžete jednoducho odhadzovať ľubovoľným smerom podľa vašich potrieb – najlepšie do čo najväčšej vzdialenosti.

Priblížený pohľad na pákový ovládač.

Diaľkovo ovládaný odhadzovací žľab sa nastavuje pomocou praktického pákového ovládača.

Snehová fréza radu HSS 970A používaná modelom, zasnežené prostredie.

Pod ťarchou snehu

Už keď napadne niekoľko desiatok centimetrov snehu, predstavuje to pre strechy s veľkou plochou poriadnu záťaž.

Jeden kubický meter usadnutého snehu môže vážiť až 100 kg. Skôr než sa nazdáte, pribúdajúci sneh môže výrazne zaťažiť stavebné konštrukcie. Topiaci sa ľad spôsobuje zase iné typické problémy: zatekanie a nahromadenie ľadu na okrajoch striech môže spôsobiť škody na majetku. V záujme predchádzania problémom na budovách s plochými strechami majitelia snehových fréz Honda berú často svoje stroje aj na strechy, kde obzvlášť ocenia ich záber a možnosti manévrovania.

Model radu HSS 970A pri používaní obsluhou na streche.

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 17 metrov vyžaduje veľa sily.

Snehová fréza radu HSS 970A používaná modelom, zasnežené prostredie.

Snehové frézy Honda radu HSS 970A si vďaka štvortaktným motorom GX270 poradia za okamih aj s veľkým množstvom snehu. Motor je spoľahlivý, výkonný a navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie. Navyše pri správnej údržbe, štartuje bez problémov aj pri nízkych teplotách. Výsledkom sú jedny z najtichších snehových fréz, ktoré sa zároveň aj jednoducho používajú. Kúpa originálnej motorovej frézy značky Honda sa aj preto naozaj vyplatí.

Obrázok radu HSS 970A so zameraním na minimálnu hlučnosť.

Snehové frézy Honda sú tichšie, ako by ste čakali. Venovali sme pozornosť každej jednej súčiastke tak, aby sme postavili stroje s čo najnižšou hlučnosťou.

Priblížený pohľad na motor.

Motor GX270 vo frézach radu HSS 970A dokáže na jedno natankovanie pracovať viac ako dve hodiny.

Vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám

Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 970 T radu 9. HSS 970A T Pohon pásov, hydrostatická prevodovka pojazdu a funkcia nastavenia výšky frézovania, premiestni do 52 ton/h.
Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 970 TD radu 9. HSS 970A TD Pohon pásov, hydrostatická prevodovka pojazdu, automatické zastavenie frézovacieho noža, elektrické štartovanie, diaľkové ovládanie odhadzovacieho žľabu a funkcia nastavenia výšky frézovania. Premiestni do 52 ton/h.

Zobraziť technické údaje

Honda spoľahlivosť

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Logo

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Bez starostí

Tieto snehové frézy sú vybavené počítadlom prevádzkových hodín, ktoré vás informuje, kedy je plánovaná nasledujúca servisná prehliadka a kedy je potrebné vykonať bežnú údržbu.

Osoby v snehu.