Rad HSS 1380A

Nech sneží

Muž so snehovou frézou Honda
Muž so snehovou frézou Honda
Snehová fréza Honda v akcii
Snehová fréza Honda v akcii

Rad HSS 1380A poskytuje profesionálne úrovne výkonu a ovládania bez toho, aby sa v akomkoľvek smere obetoval komfort pri používaní.

Posunúť

Logo „Engineering for life“.

Zabudnite na odhadzovanie snehu lopatou

Toto je náš najnovší rad inovatívnych a technologicky pokročilých snehových fréz, vďaka ktorým je odpratávanie snehu jednoduché, efektívne a spoľahlivé.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  75

  ton/h

 • Šírka záberu

  81

  cm

 • Hlučnosť

  102

  dB(A)

 • Výkon motora

  8,7

  kW

Špecialisti na sneh

Snehové frézy radu HSS 1380A sú výkonné a vytrvalé. Vďaka ich kvalitnej konštrukcii sa na ne môžete spoľahnúť aj za náročných podmienok.

Počasie sa v zime môže meniť veľmi rýchlo. S týmito snehovými frézami ste však pripravení (takmer) na všetko. Snehová fréza radu HSS 1380A premiestni 30 cm vrstvu snehu z plochy vo veľkosti tenisového ihriska za menej ako 10 minút, takže po pár minútach jej používania sa môžete pokojne venovať svojmu obvyklému dennému režimu. S takýmto výkonom a spoľahlivosťou značky Honda máte istotu, že vaša fréza svoju robotu vždy zvládne na jednotku.

Snehová fréza radu HSS 1380A používaná modelom, zasnežené prostredie.

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 17 metrov vyžaduje veľa sily.

Snehová fréza radu HSS 1380A používaná modelom, horské prostredie.

Zvládnutie takej práce by vyžadovalo mnoho ľudí s lopatami. Snehová fréza Honda radu HSS 1380A so štvortaktným motorom GX390 si s tým však poradí za okamih. Motor je spoľahlivý, výkonný, ľahko sa štartuje a bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie. Výsledkom sú jedny z najtichších snehových fréz, ktoré sa zároveň aj jednoducho používajú. A keďže majú nízku spotrebu paliva, ich prevádzka je skutočne hospodárna.

Obrázok radu HSS 1380A so zameraním na minimálnu hlučnosť.

Snehové frézy Honda sú tichšie, ako by ste čakali. Venovali sme pozornosť každej jednej súčiastke tak, aby sme postavili stroje s čo najnižšou hlučnosťou.

Priblížený pohľad na motor.

Motor GX390 dokáže pracovať viac ako dve hodiny.

Skutočne výnimočný stroj

Snehové frézy radu HSS 1380A sú tak ako aj naše ostatné produkty navrhnuté a zhotovené s maximálnym ohľadom na detaily.

Stroj je len taký silný, ako je jeho najslabšia súčiastka. Preto sú naše snehové frézy vybavené len tým najlepším, čo máme. Spoľahlivé motory hladko štartujú a bežia aj pri teplotách pod bodom mrazu. Okrem toho sme v našich snehových frézach použili množstvo jedinečných inovácií, od automatického zastavenia frézovacieho noža až po najmenšie detaily v podobe strižných skrutiek. Súhra všetkých týchto funkcií a kvalitných súčiastok robí snehové frézy Honda takými spoľahlivými.

Priblížený pohľad na ovládacie prvky.
Snehová fréza radu HSS 1380A používaná modelom, zasnežené prostredie.
Priblížený pohľad na frézovací nôž.
Priblížený pohľad na pásy.

Zbavte sa snehu bez námahy

Ak ste sa chceli kedysi rýchlo zbaviť snehu, až do osemdesiatych rokov minulého storočia ste museli vlastniť alebo si prenajať snežný pluh.

Mohli ste sa buď zapotiť s lopatou alebo použiť jednoduchú frézu, ktorú bolo treba tlačiť – čo v hlbokom snehu nie je žiadna zábava. Potom v roku 1980 prišla spoločnosť Honda s modelom HS35 - prvou snehovou frézou s vlastným pohonom. Bol to prvý kompaktný stroj na domáce používanie, ktorý disponoval vlastným pohonom a frézovacím nožom, ktorý pri pohybe zároveň odstraňoval sneh. Cesta k snehovým frézam s jednoduchým používaním bola zrazu voľná.

Snehová fréza používaná modelom, zasnežené prostredie.

Špičková technológia. Naša hybridná snehová fréza Honda v nasadení.

Vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám

Bližšie informácie vám poskytne predajca motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSS 1380A T radu HSS 1380A. HSS 1380A T Šírka záberu 81 cm, kapacita odhadzovania snehu 75 ton/h, pohon pásov, hydrostatická prevodovka
Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSS 1380A TD radu HSS 1380A. HSS 1380A TD Šírka záberu 81 cm, kapacita odhadzovania snehu 75 ton/h, pohon pásov, hydrostatická prevodovka, balík elektrických funkcií

Zobraziť technické údaje

HONDA SPOĽAHLIVOSŤ

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Logo

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Bez starostí

Tieto snehové frézy sú vybavené počítadlom prevádzkových hodín, ktoré vás informuje, kedy je plánovaná nasledujúca servisná prehliadka a kedy je potrebné vykonať bežnú údržbu.

Osoby v snehu.