Prečo Honda?

S produktom Honda si vždy kupujete tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Žiť svoj sen

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia.

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

Soichiro Honda

Pozeráme za horizont

Vždy sa pýtame, čo všetko je možné. Chytíme sa myšlienky a zrealizujeme ju. Od úplne prvého výrobku motorových strojov Honda vyrobeného v roku 1953 až po Miimo, našu robotickú kosačku, strieda jedna inovácia druhú.

Systém selektívneho mulčovania Versamow našich kosačiek dokáže jemne posekať pokosenú trávu a rovnomerne ju rozhádzať, vďaka čomu slúži ako prirodzené a ekologické hnojivo pre váš trávnik.

Štvortaktné mikromotory našej ručnej záhradnej techniky majú vysoký výkon a pracujú presne tak plynulo a ticho, ako očakávate. Rovnakými vlastnosťami disponujú aj všetky motory produktov záhradnej techniky Honda bez ohľadu na veľkosť zariadenia či jeho úlohu.

Využívanie inteligentného výkonu

Ako najväčší výrobca motorov na svete, máme zodpovednosť voči nášmu svetu. Vyrábame štvortaktné motory s nízkymi emisiami, ktoré čisto spotrebúvajú palivo po malých dávkach vďaka dômyselnému spaľovaniu a inteligentnej konštrukcii. Továrne, v ktorých ich vyrábame, sú postavené tak, aby mali na životné prostredie minimálny vplyv.

Pre dlhodobú službu

Existuje dôvod, prečo sa toľko našich starších produktov stále používa v záhradách na celom svete – sú skonštruované, aby vydržali. Neboli by sme však Honda, ak by sme neurobili ešte niečo navyše, a preto na našu záhradnú techniku a techniku pre trávniky platí jedna z najširších a najkomplexnejších záruk na trhu.