Close

AKUMULÁTOROVÁ ZÁHRADNÁ TECHNIKA

Nové akumulátorové produkty sa môžu pochváliť rovnakým výkonom a spoľahlivosťou ako naše benzínové prododukty, poskytujú vám úplnú slobodu pohybu po vašej záhrade s nízkym hlukom, nulovými emisiami a dlhou výdržou batérie.

NOVÝ MALÝ MIIMO

Vďaka novým inteligentným funkciám a pripojiteľnosti Amazon Alexa, je naša najnovšia robotická kosačka ideálna pre menšie trávniky, vďaka čomu bude vaša záhrada vyzerať sviežo po celý rok.

NOVÉ KOSAČKY IZY

S elegantným moderným dizajnom, novým 4-taktným motorom OHC a voľbou bez pojazdu alebo s jednou rýchlosťou sú najnovšie kosačky IZY ideálne pre starostlivosť o vašu záhradu.

NOVÉ TRAKTOROVÉ KOSAČKY

Vďaka pokročilým vlastnostiam nových motorov, najmodernejšiemu displeju a pôsobivému systému udržiavania rýchlosti vám naše nové traktorové kosačky poskytnú presnú kontrolu a skvelo vyzerajúci trávnik.

Posunúť
Predný trojštvrťový pohľad na kosačku Honda a pána Soichira Hondu.

Rast od korienka

V roku 1947 postavil Soichiro Honda svoj prvý motorizovaný bicykel a vydal sa na cestu za splnením svojho sna: chcel vyrábať užitočné veci, ktoré by ľuďom zjednodušili život. Neskôr, v roku 1978, uviedol na trh svoju úplne prvú 4-taktnú kosačku na trávu pod označením HR21, po tom čo sa zaoberal tým, ako rastie tráva v rôznych častiach sveta. Teraz, po 40 rokoch, sa naša spoločnosť považuje za jedného z výrobcov tej najspoľahlivejšej záhradnej techniky – čím aspoň trochu uľahčujeme život našim zákazníkom.