Budúcnosť starostlivosti o trávnik je tu

Úplne nový rad kosačiek Miimo je tu a s väčšou inteligenciou je kosenie praktickejšie a jednoduchšie. Kosačka Miimo prevezme úplnú kontrolu nad vaším trávnikom, preto si môžete sadnúť a relaxovať.

Kosačka Miimo dospela

Základom technickej vyspelosti spoločnosti Honda sú inovácie, a preto sme hrdí, že vám môžeme predstaviť nový rad robotických kosačiek. Bez ohľadu na to, či máte malú alebo veľkú záhradu, Miimo ľahko pokryje rozsahy až do 4 000 m2. Ak by to nestačilo, Multi Miimo vám umožní použiť viac ako jednu z našich robotických kosačiek na trávu na zvládnutie plôch väčších ako 4 000 m2. 

Kosačky Miimo získali nielen svieži, nový dizajn, ale pridali sme aj niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad nastavenie zóny, kde sa nemá kosiť, satelitné navádzanie a technológiu skratovacieho kábla, aby sme do budúcnosti priniesli väčšiu inteligenciu do starostlivosti o trávnik. 

Začať je jednoduché. Kliknutím na nasledujúcu položku získate ďalšie informácie a zistíte, ktorá kosačka Miimo je pre vás a váš trávnik tá najlepšia.

Nájsť moje Miimo