Pre majiteľov

Vy a vaša Honda

Všetko, čo potrebujete pre ideálny zážitok z produktov Honda Marine.

Bezpečnosť

Chceme, aby ste si užili každú sekundu na vode a cítili sa v tomto vzrušujúcom a občas nepredvídateľnom prostredí bezpečne a sebavedome. Ak dodržíte základné pravidlá bezpečnosti pri používaní lodných motorov, nemusíte sa ničoho báť a užívať si jazdu.

Myslíme ekologicky

Prvý štvortaktný závesný motor sme vytvorili už v roku 1964. Na prvý pohľad to bolo nemožné, keďže štvortakty sú ťažké a pomer výkon-hmotnosť nehral v ich prospech. To nás však neodradilo a ďalej sme šli za naším snom vytvoriť najčistejšie, najtichšie a najefektívnejšie motory na svete. V roku 1993 sme ako prvá spoločnosť splnili požiadavky nariadení Bodamského jazera – prvých svetových nariadení na výfukové plyny. Dnes sú štíhle strieborné závesné lodné motory Honda vybavené jedinečnými inováciami, vďaka ktorým ostávajú vody, po ktorých sa plavia, také čisté, ako sme si to zaumienili ešte pred 50 rokmi.

Honda spoľahlivosť

  • Čln s motorom BF100 počas používania.

    Praktické tipy, ktoré vám pomôžu starať sa o lodný motor Honda.

  • Detail motora BF100 počas používania.

    Dôverujeme kvalite našich produktov a preto vám ponúkame nadštandardnú záruku.

  • Priblížený pohľad na motor Honda, pri pobreží.

    Používateľská príručka je cenným zdrojom informácií. Majte ju vždy poruke, ale ak ju náhodou stratíte, môžete si ju zadarmo stiahnuť v elektronickej verzii