Vyrábame stroje pre život

Motorové stroje Honda sú vytvorené srdcom a dušou, tak aby vám prinášali radosť.

Žiť svoj sen

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia.

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

Soichiro Honda

Pozeráme za horizont

Stále snívame o budúcnosti. Pre nás tvoria vzrušujúce nápady dneška realitu zajtrajška, ktorá ľuďom zlepší život. Od nášho prvého lodného motora vyrobeného v roku 1964 až po moderný závesný lodný motor BF250 každá naša inovácia vždy vedie k ďalšej.

Technológie lodných motorov Honda ako programované vstrekovanie paliva (PGM-Fi) a variabilné časovanie ventilov (VTEC™) sme najprv používali v našich pretekárskych autách Formule 1. Tieto technológie umožňujú dosiahnutie výkonu a sily, vďaka ktorým sú dnes naše štvortaktné závesné lodné motory na popredných miestach vo svojej kategórii.

Naše závesné lodné motory fungujú plynulo a potichu, s prehľadom spĺňajú emisné štandardy – ako by ste od Hondy aj očakávali. Všetky motory z radu lodných produktov Honda, bez ohľadu na veľkosť a funkciu, majú elegantný dizajn a ponúkajú výbornú efektívnosť. Viete, že sa na ne budete môcť spoľahnúť po celé roky.

Využívanie inteligentného výkonu

Ako najväčší výrobca motorov na svete, máme zodpovednosť voči našej planéte. Vyrábame štvortaktné motory s nízkymi emisiami, ktoré spotrebúvajú palivo po malých dávkach vďaka dômyselnému spaľovaniu a inteligentnej konštrukcii. Továrne, v ktorých ich vyrábame, sú postavené tak, aby mali na životné prostredie minimálny vplyv.

Pre dlhodobú službu

Existuje dôvod, prečo sa toľko našich starších produktov stále používa na vodách po celom svete – sú skonštruované tak, aby vydržali. Neboli by sme však Honda, ak by sme neurobili ešte niečo navyše, a preto na väčšinu našich lodných motorov poskytujeme nadštandardnú záruku.