Muž riadi rýchly čln

Sila sa snúbi s výkonom

Predstavujeme nový motor BF350. Ide o 5-litrový motor V8 s technológiou VTEC. Podrobte si oceán vďaka jeho neuveriteľnej sile a bezkonkurenčnej účinnosti.

Spoločnosť Honda Marine získala ocenenie Red Dot Design Award 2024 po uvedení závesného motora BF350!

Naše závesné motory sú starostlivo vyrobené a skonštruované s dokonalosťou japonského inžinierstva a BF350 bol navrhnutý k dokonalosti vďaka svojmu čistému a elegantnému dizajnu. Motor vyžarujúci luxus a prémiovú kvalitu má tie najjemnejšie detaily s 3D logam, pochrómovanými časťami a je k dispozícii v 2 výrazných farbách: Aquamarine Silver a Grand Prix White.

Či už sa plavíte po pokojných vodách alebo sa vydávate na vzrušujúce dobrodružstvo, BF350 je váš dokonalý spoločník, ktorý v sebe spája štýl, výkon a spoľahlivosť ako nikdy predtým. Zažite vrchol konštrukcie závesného motora s Honda Marine.

Rýchly čln s mužom a ženou plaviaci sa vo vodách oceánu

Prečo Honda?

Vyše 50 rokov skúseností
To je viac než polstoročie inovácií, testovania a zdokonaľovania s cieľom, aby boli naše lodné technológie čo najlepšie.

Dôkladne preverené
Otvorené more je jedným z tých najnáročnejších prostredí na planéte. Preto sa naše technológie a inovácie podrobujú dôslednému preverovaniu na najvyššej úrovni.

Na čele pokroku
Neustále posúvame hranice toho, čo je možné, aby sme vám ponúkli viac. Vyšší výkon, nižšia spotreba paliva, väčšia kontrola.

Kam ďalej

Motory rýchlych člnov

Vyhľadať predajcu

Chcete si prezrieť naše produkty osobne alebo sa porozprávať o tom, čo požadujete, s členom nášho tímu? Zadajte svoju polohu a nájdite najbližšieho predajcu Honda.

Vyhľadať predajcu
Motory rýchlych člnov

Stiahnite si katalóg

Prečítajte si podrobnejšie informácie o našich produktoch a pozrite si úplné technické údaje všetkých našich závesných motorov a ďalších lodných produktov.

Stiahnite si katalóg