Pozor na napodobeniny

UPOZORNENIE!

Štvrtok, 2015, októbra 29
Kulivátor Honda

UPOZORNENIE!

Vážení zákazníci, dovoľte nám vás upozorniť na opakované prípady falošného predajcu produktov Honda (posledný prípad v okrese Levice).

Predpokladáme, že podvodník si vyberá svoje obete náhodne. Navštevuje malé stavebné spoločnosti a malé firmy, alebo osloví bežných ľudí (záhradkárov, rybárov, atď.).

Vo všetkých prípadoch, ktoré sa nám podarilo vypátrať bol jeho postup rovnaký. Vydáva sa za riaditeľa obchodných zástupcov Honda na Slovensku, prípadne sa prezentuje ako Talian alebo Španiel pracujúci ako manažér predajcov Honda pre ČR a SR.

Disponuje katalógmi spoločnosti Honda, záručnými listami, oblečením s logom Honda Slovakia, perami a pečiatkou. Všetko samozrejme falošné. Produkty, ktoré predáva sú lacnými napodobeninami produktov značky Honda.

Hovorí po česky s talianskym prízvukom, je asi 190 cm vysoký, štíhlej postavy s dioptrickými okuliarmi, opálený, sivé úplne krátke vlasy. Chodí oblečený v obleku. Jazdí na aute z autopožičovne.

Spoločnosť Honda Motor Europe Limited Slovensko, organizačná zložka realizuje predaj svojich produktov výhradne prostredníctvom autorizovaných dílerov. Ich zoznam nájdete na našej web-stránke, v sekcii "Predajca". Ak máte podozrenie, že vás niekto obdobným spôsobom snažil podviesť, kontaktujte nás prosím mailom na stroje@honda.sk