Prehľad modelu CRF1000L Africa Twin

Návrat legendy

Pôvodný model motocykla Africa Twin bol skonštruovaný tak, aby zvládol tisíce míľ po púšti a prachu. Teraz nastal čas na opätovné získanie prvenstva v kategórii Adventure, ktorú definoval v roku 1988.

Divoká jazda

Motor

1 000 cm3

Kvapalinou chladený štvortakt

Krútiaci moment

98 Nm

Posunúť

Logo Africa Twin

Späť vo svojom prirodzenom prostredí

Takmer pred 30 rokmi dobyl motocykel Africa Twin preteky rely Paríž – Dakar. Tento rok dostal znova do výbavy ducha pravého dobrodružstva.

Bočný záber na motocykel Africa Twin

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Dostupné v

3

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Vyberte si prevodovku presne pre vás

Jednoduchý ako originál alebo nabitý modernými technológiami? Vyberte si model motocykla Africa Twin, ktorý bude najvhodnejší pre vaše dobrodružstvo.

Stiahnuť aplikáciu Africa Twin

Začnite dobrodružstvo s motocyklom Africa Twin na svojom mobile a tablete

Objavte detaily, upravte farebné prevedenie a preskúmajte motocykel Africa Twin z každého uhla. Prostredníctvom našej novej mobilnej aplikácie sa ponorte do rozšírenej reality a pozrite sa, ako bude motocykel vyzerať na vašej príjazdovej ceste.

Ideálni spoločníci

Zájdite ďalej, rýchlejšie a bez kompromisov vďaka originálnemu príslušenstvu Honda, ktoré je dokonale sadne vášmu motocyklu.

Horný kufor, hmlové LED svetlá alebo vysoký čelný štít? Náš sortiment príslušenstva je odolný ako motocykel Africa Twin a zlepší jazdu na motocykli podľa vašich potrieb.

Dvaja jazdci jazdiaci vedľa seba na motocykloch Africa Twin

Stvorený na objavovanie

Rely Paríž – Dakar: 8 500 ubíjajúcich kilometrov plných dún, blata, citrónovej trávy a skál. Motocykel Africa Twin ich pokoril.

Dvaja jazdci na motocykloch sledujúci scénu na okraji útesu

V roku 1981 sa Honda prvýkrát objavila na rely Paríž – Dakar – najnáročnejších terénnych motocyklových pretekoch na svete. Už o päť rokov neskôr obsadil motocykel Africa Twin prvé tri priečky a stal sa víťazom aj v nasledujúcich troch ročníkoch týchto pretekov.

Motocykel na bielom pozadí

Honda NXR-750 – náš originálny víťaz rely Paríž – Dakar.