Zavrieť

Honda X-ADV

Každá cesta je vaša výzva

Objavte nové horizonty

Posunúť

Logo Honda X-ADV

Dobrodružný duch

Svojou túžbou po odpútaní a vychutnávaní nových zážitkov vystihuje tento motocykel podstatu slobody novým vzrušujúcim spôsobom.

Dobrodružstvo na vás čaká

Motocykel upierajúci zrak ďaleko za hranice mesta.

Vďaka svojej svižnosti zvládne motocykel X-ADV každodennú jazdu mestskou premávkou ako nôž maslom – a keď príde víkend, môžete sa preorientovať na oveľa vzdialenejšie cesty.

Choď sa zabávať

Stroj v štýle crossovera s výbornými terénnymi schopnosťami.

Aby si vás ľudia všimli a zapamätali, musíte robiť niečo úplne iným spôsobom – a Honda X-ADV robí presne to. Koncipoval a vyvíjal ju tím oddelenia výskumu a vývoja v spoločnosti Honda v Taliansku a prináša nový pohľad na náš sortiment modelov Adventure. Vďaka kombinácii sofistikovanosti a robustnosti, ktorá sa jasne odráža v celkovom vzhľade, niet pochýb o tom, že si Hondu X-ADV nikde s ničím nepomýlia – je triedou sama osebe.

Detail zadných svetiel Hondy X-ADV.
Detail bŕzd Hondy X-ADV.
Predný trojštvrťový pohľad na Hondu X-ADV.
Detail svetlometov Hondy X-ADV.

Stvorený pre mesto aj terénnu trať

Technológie a dizajn ideálne spolupracujú a zabezpečujú tak silný všestranný výkon.

Predný trojštvrťový pohľad na Hondu X-ADV.

Základom motocykla X-ADV je dvojvalcový motor s objemom 748 cm3, ktorý disponuje dostatkom krútiaceho momentu, aby vám zabezpečil hladký prienik mestskou premávkou a rovnako spoľahlivo zvládol stúpanie terénnej trate. Vďaka kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou (DCT) – podobnou prevodovke na modeli Africa Twin – vám poskytne hladké zmeny prevodových stupňov na všetkých druhoch terénu. Terénna dráha alebo asfalt? Výber je na vás...

Bočný pohľad na model Honda X-ADV.

Silný dvojvalcový motor a prevodovka s rôznymi jazdnými režimami zabezpečujú pohodlnú a uspokojivú jazdu nielen pre vás, ale aj pre vášho spolujazdca.

Bočný pohľad na model Honda X-ADV.