CB500X

MESTO JE DIVOČINA DNEŠNEJ DOBY.

 
CB500X, pohľad z pravej strany na stroj zaparkovaný v horách
CB500X, pohľad z pravej strany na stroj zaparkovaný v horách

CB500X je pre slobodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí chcú dobyť mestskú džungľu. Vďaka výkonnému dvojvalcovému motoru a odpruženiu s dlhým zdvihom je zostavený tak, aby vás sprevádzal na vašich dobrodružstvách.

X FAKTOR

Dvojvalcový motor CB500X sa premení z voľnobežných otáčok na dynamický motocykel, na ktorom zvládnete čokoľvek. Pripravte sa na nezabudnuteľnú jazdu. Motocykel navrhnutý tak, aby prinášal plynulú a zábavnú jazdu pri dochádzaní v meste, jazde vo veľkých rýchlostiach aj pri výletoch po nespevnených cestách (najlepšie si vychutnáte so slúchadlami).

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CB500X stáva súčasťou dobrodružstiev.

MÁTE PRED SEBOU CELÝ SVET

Zanechajte v ňom svoju stopu.

Motocykel CB500X má robustný vzhľad, ktorý inšpiruje k túžbe po dobrodružstve. Inšpiroval sa legendárnym modelom Africa Twin a prostredníctvom inovovaného grafického prevedenia spája robustné línie s agresívnejším výrazom. Vysoký čelný štít zaisťuje pohodlie.

KOMPAKTNÁ POHONNÁ JEDNOTKA

Všestranne výkonný stroj.

Model CB500X sa vyznačuje dvojvalcovým motorom, ktorý potrebujete pri jazde po akomkoľvek type ciest. Výkonný, agilný a efektívny dokonca aj na dlhších cestách: dáva vám slobodu, po ktorej túžite. A rovnako ako jeho väčší príbuzní má antihoppingovú spojku, ktorá bráni zablokovaniu zadného kolesa pri prudkom podradení.

CB500X, priblížený pohľad na motor, štúdiový záber
CB500X, priblížený pohľad na zadné koleso, štúdiový záber
CB500X, trojštvrťový zadný pohľad sprava vedľa sediaceho jazdca v horách
CB500X, priblížený pohľad na ľavú rukoväť

NASTAVITEĽNÉ OVLÁDANIE

Na dlhé cesty.

Motocykel CB500X je vybavený atraktívnymi LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa a radenia vyšších prevodových stupňov. Zúžené riadidlá poskytujú kontrolu nad strojom a maximálnu ovládateľnosť. Úplné LED osvetlenie, vrátane ukazovateľov, stroj dokonale dopĺňa. 41 mm teleskopická vidlica s dlhým zdvihom umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o novom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock.

CB500X, priblížený pohľad na kokpit

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

Aplikácia Honda Motorcycles Europe