Close
Zavrieť

Honda GL1800 Gold Wing

Nový pohľad na kategóriu Touring

Veľkolepý zvuk

Za horizontom

Posunúť

Produktové logo Honda Gold Wing.

Dokonalý cestovný motocykel.

Teraz s úplne novým tvarom – štíhlejším a ľahším – vstupuje najslávnejší dvojkolesový cruiser na svete do novej éry.

Trieda Gold

Krásne upravený a elegantný stroj, ktorý je viac než motocykel.

Predstavujeme nový model Honda GL1800 Gold Wing: úplne prepracovaný s novým podvozkom, motorom a systémom odpruženia, pričom sme na nič nezabudli. Spolu s výrazným znížením hmotnosti ponúka táto vlajková loď značky Honda 4 režimy jazdy, technológiu DCT, elektronické ovládanie plynu (TBW) a rad ďalších inovatívnych funkcií a funkcií pripojenia, vďaka čomu aj naďalej kraľuje, čo sa týka úrovní komfortu a luxusu, nech už ste v meste alebo na výlete.

(Zobrazené obrázky nemusia znázorňovať európske modely).

Detailný záber na ukazovatele motocykla Honda Gold Wing.
Detail znaku motocykla Honda Gold Wing.
Zadný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Gold Wing v lesnom prostredí.
Detail motora motocykla Honda Gold Wing.

Čas na únik

Pripravte sa na odjazd.

Majte svoj pas radšej poruke, pretože toto je motocykel, ktorý nielenže razí cestu novej ére kategórie touring, ale ponúka vám úplne nový spôsob pohľadu na svet. Budete sa cítiť súčasťou krajiny vedľa nekonečnej cesty a tento výlet nebudete chcieť ukončiť.

Na výber máte tri spôsoby úniku: elegantný model GL1800 Gold Wing, model GL1800 Gold Wing Tour s horným kufrom a model GL1800 Gold Wing Tour s automatickou DCT prevodovkou a airbagom.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Gold Wing s prepravným kontajnerom v pozadí.

Pozrieť sa zblízka

Úžasný vzhľad a najmodernejšie technológie - nový Gold Wing s vami zahýbe oveľa skôr, než stihnete zaradiť prvú rýchlosť.

Pozrieť sa zblízka

Úžasný vzhľad a najmodernejšie technológie - nový Gold Wing s vami zahýbe oveľa skôr, než stihnete zaradiť prvú rýchlosť.

Masívny výkon

Prémiový cestovný motocykel s plochým šesťvalcovým motorom značky Honda sa vydáva úplne novým smerom.

Bočný pohľad na motocykel Honda Gold Wing.

Úplne nový od vrchu až po spodok: nový motocykel Honda Gold Wing s elegantnou a štíhlejšou líniou tela zanechá silný dojem všade, kde sa objaví.

Zvuk motocykla Honda Gold Wing a pocit z jazdy na ňom vždy bol – a stále je – jedinečný. Teraz disponuje 4 ventilmi na valec a hlavami valca Unicam, avšak stále zostáva verný svojim koreňom. Motor je tiež posunutý ďalej do prednej časti podvozka pre dosiahnutie vyrovnanejšej jazdy prinášajúcej väčšiu harmóniu medzi jazdcom a strojom. Svižné zrýchlenie už od nízkych otáčok a výrazný zvuk vychádzajúci z výfuku veľmi rýchlo privodia úsmev na vašu tvár, keď prekročíte hranice mesta.

Plynulá jazda

Úplne nový – a ľahší – rám z odlievaného hliníka spolu s výnimočne odlišným systémom zavesenia predného kolesa s dvomi priečnymi ramenami poskytuje vynikajúci a progresívny pocit pri jazde. V zadnej časti je použitá nová inovatívna jednotka Pro Arm skombinovaná s konfiguráciou Pro-link od spoločnosti Honda, ktorá poskytuje mimoriadnu stabilitu a vysokú úroveň pohodlia pre vás a vášho spolujazdca.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Gold Wing v prírodnom prostredí.
Zadný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Gold Wing v prírodnom prostredí.

Disponuje motorom s možnosťou prispôsobenia – prostredníctvom rôznych režimov jazdy – na každodenné používanie v uliciach mesta, no bezpochyby je to práve otvorená cesta, ktorá vdýchne modelu Gold Wing ozajstný život.