Zavrieť

Honda CBR1000RR Fireblade SP a SP2

Najvyššia úroveň ovládania

Pripravený vyraziť

Posunúť

Logo Honda Fireblade SP.

Správna rovnováha

Modely Fireblade SP a SP2 sú ľahšie, rýchlejšie a technologicky vyspelejšie než čokoľvek, čo sme doteraz vytvorili.

Ideálna stopa

Brzdy, apex a plyn.

Tieto tri veci musí jazdec počas rýchleho vjazdu do zákruty zohľadniť. Modely SP a SP2 sú natoľko vyladené a presné, že do nich budete vchádzať s oveľa väčšou istotou.

Ešte výraznejší štýl

Predstavujeme model SP a SP2.

Tieto dva technologicky vysoko vyspelé motocykle sú blízkymi príbuznými modelu Fireblade, no majú v sebe viac pretekárskej DNA spoločnosti Honda. S vylepšeným pomerom výkonu a hmotnosti ide o dokonalé motocykle pre jazdcov, ktorí milujú otvorené dni na dráhe. Ak chcete pretekať, model SP2 je tou správnou voľbou. Pretekársky okruh je ideálnym miestom, kde si môžete vyskúšať ďalšiu úroveň kontroly.

Detail kolesa ozubených prevodov modelu Honda Fireblade.
Detail zapaľovania modelu Honda Fireblade.
Trojštvrťový predný pohľad na model Honda Fireblade, so záberom na pretekársku dráhu.
Detail kolesa modelu Honda Fireblade.

Na plný výkon

Na výber máte tri modely Blade – ide o pozoruhodnú trojicu.

Bočný pohľad na model Honda CBR1000RR. CBR1000RR Fireblade Je vybavený voliteľnou kontrolou trakcie (so vstavanou kontrolou zadného i predného zdvihu), voliteľnou brzdou motora, novými brzdami so systémom ABS, voliteľným systémom rýchleho radenia Quickshifter (s asistenčným systémom pri radení nadol), systémom na výber režimu jazdy, systémom voľby výkonu a plne nastaviteľným odpružením Showa.
Bočný pohľad na model Honda Fireblade SP. CBR1000RR Fireblade SP Je vybavený semiaktívnym systémom elektronickej kontroly odpruženia od spoločnosti Öhlins, ktorý dopĺňa voliteľnú kontrolu trakcie od spoločnosti Honda (so vstavanou kontrolou zadného a predného zdvihu), voliteľnú brzdu motora, nový systém ABS, systém rýchleho radenia Quickshifter (s asistenčným systémom pri radení nadol), systém na výber režimu jazdy a systém voľby výkonu. Technológia vychádzajúca z modelu RC213V-S MotoGP posúva jazdné vlastnosti stroja ešte ďalej.
Bočný pohľad na model Honda Fireblade SP2. CBR1000RR Fireblade SP2 Tento špeciálny model je homologovaný na jazdu po verejných komunikáciách, vychádza z modelu Fireblade SP a aj vďaka kolesám Marchesini je uspôsobený na pretekanie. Motor má prepracovanú hlavu valcov: ventily, spaľovacie komory a piesty – k dispozícii sú aj pretekárske balíky.

Preskúmajte model CBR1000RR Fireblade

Naše pretekárske modely

Model SP2: pôjde o limitovanú edíciu.

Pohľad zhora na model Honda Fireblade.

Model SP2 má všetky prvky modelu SP, no zároveň má úplne inú hlavu valca a piesty na zvýšenie výkonu. Líši sa tiež svojím vzhľadom s ľahkými kolesami Marchesini, trojfarebným povrchom a detailami z uhlíkových vlákien.

Vyrazte pretekať

K dispozícii sú pretekárske balíky. Tento motocykel sa blíži továrenskej výrobe pretekárskych strojov – presne to, čo potrebujete na zvýšenie náskoku pred konkurenciou.

Bočný záber modelu Honda Fireblade.
Trojštvrťový pohľad na zaparkovaný model Honda Fireblade.

Ak sa rozhodnete stráviť deň na okruhu, každý jeden prvok elektroniky modelu Fireblade využijete naplno.