Zavrieť

Honda CBR1000RR Fireblade

Čas prevziať kontrolu

Čas na akciu

Posunúť

Logo CBR1000RR.

Posuňte jazdu na novú úroveň

Pod kapotou nového, vzhľadovo ostrejšieho motocykla Fireblade je jedinečná zostava tých najlepších komponentov, aké športový motocykel môže ponúknuť.

Kľúčové vlastnosti

Motocykel stavaný na športovú jazdu aj na bežnú jazdu po verejných komunikáciách.

Nový model CBR1000RR Fireblade je ľahší, výkonnejší a disponuje pokročilou elektronikou, ktorej je viac ako v akomkoľvek predchádzajúcom modeli Fireblade, aby ponúkol výnimočný výkon, nech už jazdíte kdekoľvek.

Záber na motocykel prechádzajúci zákrutou na trati.

Motocykel jazdca

Kompletne vybavený na cestu aj pretekársku trať.

Jednou z mnohých výnimočných funkcií motocykla CBR1000RR sú tri voliteľné režimy jazdy, ktoré vám umožnia stroj naprogramovať tak, aby bol vhodne nastavený na rôzne situácie. Možno ho vyladiť tak, aby ponúkol pohodlnú a bezstarostnú jazdu, no dokázal zabezpečiť aj vzrušujúcu dynamiku, keď zatúžite po adrenalíne.

Detailný záber na kľúč a palivovú nádrž modelu Honda CBR1000RR.
Detailný záber na svetlomety modelu Honda CBR1000RR.
Záber zboku na jazdca na motocykli na pretekárskej trati
Záber na zadné svetlo

Na plný výkon

Dostupné sú tri modely Fireblade – a je to pôsobivé trio.

Záber zboku na model Honda CBR1000RR. CBR1000RR Fireblade Je vybavený systémom voliteľnej kontroly trakcie (s integrovaným systémom kontroly zdvihu predného aj zadného kolesa), voliteľnou brzdou motora, novými brzdami so systémom ABS, voliteľným systémom rýchleho radenia Quickshifter s asistenčným systémom pri radení nadol, systémom výberu režimu jazdy, systémom voľby výkonu a plne nastaviteľným odpružením Showa.
Záber zboku na model Honda CBR1000RR Fireblade SP. CBR1000RR Fireblade SP Je vybavený semiaktívnym systémom elektronickej kontroly odpruženia od spoločnosti Öhlins, systémom voliteľnej kontroly trakcie Honda, systémom kontroly pri jazde na zadnom a prednom kolese, voliteľnou brzdou motora, novým systémom ABS, systémom rýchleho radenia Quickshifter (s asistenčným systémom pri radení nadol), systémom výberu režimu jazdy a systémom voľby výkonu. Technológia vychádzajúca z modelu RC213V-S MotoGP posúva jazdné vlastnosti stroja ešte ďalej.
Záber zboku na model Honda CBR1000RR Fireblade SP2. CBR1000RR Fireblade SP2 Špeciálny model CBR1000RR Fireblade SP2 je homologovaný na jazdu po verejných komunikáciách a vďaka kolesám Marchesini je pripravený na pretekanie na trati. Motor má prepracovanú hlavu valcov: ventily, spaľovacie komory a piesty – k dispozícii sú pretekárske súpravy.

Objavte model SP a SP2

Ľahší, štíhlejší a rýchlejší

Ubrali sme na hmotnosti všetkých komponentov.

Trojštvrťový predný pohľad na model Honda CBR1000RR s jazdcom na pretekárskej trati.

Dokonalá aerodynamika– jednoducho nasadnite a vyrazte. Na motocykli Fireblade budete mať pocit dokonalej stability pri vysokej rýchlosti na rovnej ceste ako aj pri rýchlom prejazde ostrými zákrutami.

Karoséria

Prepracovali sme každý centimeter karosérie, aby dosiahla štíhly, ostrý tvar – nielen pre krajší vzhľad, ale aj lepšiu aerodynamiku. Nová karoséria reguluje prúdenie vzduchu okolo stroja s cieľom dosiahnuť stabilitu vo vysokých rýchlostiach, kým nasávanie vzduchu usmerňuje vzduch vnútri na zaistenie maximálneho výkonu a chladenia.

Rám

Celohliníkový dutý odlievaný rám bol stenčený bez zníženia pevnosti, čím sa oproti predchádzajúcemu modelu Fireblade znížila jeho hmotnosť o 500 g. Vďaka sústredeniu hmoty do stredu sa výrazne zlepšila tuhosť, stabilita, cit a reakcie riadenia.

Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda CBR1000RR na stojane v dielni.

Hrúbku konštrukcie kyvnej vidlice a pomocného rámu Pro-link sme zmenili tak, aby bola o pár kíl ľahšia. Trať je dokonalým miestom, kde pocítite rozdiel.