Close

NC750S

Bojovník za slobodu

Vďaka zvýšenému športovému výkonu, modernému vzhľadu s krásnymi krivkami a zdokonalenému svižnému riadeniu je NC750S dokonalým partnerom na každodennú dynamickú jazdu. Stačí rýchle otočenie plynu a môžete uniknúť.

Posunúť

Trojitý zásah

CB500F

NC750S predstavuje dokonalé spojenie ľahkej svižnosti, čistokrvného výkonu a efektívnosti, ktorá je vlastná značke Honda.

NC750S voľne stojaci pred bielym pozadím

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Dostupné v

2

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Potrebujete pomôcť?

Choďte vlastnou cestou

Posuňte svoju jazdu na novú úroveň.

Kvapalinou chladený dvojvalcový motor motocykla NC750S s objemom 750 cm3 prináša výkon s rýchlou odozvou, lepšiu akceleráciu a dostatok krútiaceho momentu v nízkych až stredných otáčkach, ako aj nezameniteľný zvuk veľkého dvojvalca. Úžasná spotreba sa dokonale vyrovná výkonu a spĺňa normu Euro 4 (emisie C02 – 81 g/km). Celkovo má motocykel vzrušujúci výkon, ktorý nevyžaduje časté návštevy čerpacej stanice.

NC750S na ceste

Multifunkčný LCD displej

Oživte panel prístrojov motocykla NC750S žiarivými farbami, ktoré reagujú na jazdu.

Okrem bežných informácií, ako je spotreba paliva, teplota riadidiel a rýchlosť, sa na väčšom a jasnejšom LCD paneli prístrojov motocykla NC750S zobrazujú aj informácie o výkone motocykla pomocou intuitívnych farebných svetiel.

Päť režimov na výber

Panel prístrojov má päť rôznych režimov: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý má vlastný súbor farieb, ktoré označujú výkon motocykla. Znamená to, že si môžete pozrieť, aká rýchlosť je zaradená, počet otáčok a dokonca aj efektivitu jazdy a to všetko jediným pohľadom na panel prístrojov.

NC750S a jazdec

Vďaka LCD panelu prístrojov budete vždy v obraze a nemusíte odtrhnúť zrak od cesty.

NC750S – panel prístrojov

Vlastné farby

Vďaka rozšírenému používateľskému režimu si môžete sami vybrať farbu panela prístrojov.

Vychutnajte si jazdu

Vychutnajte si scenériu vďaka jedinečnej dvojspojkovej prevodovke (DCT) motocykla NC750S, ktorá sa sama postará o rýchlosti.

Prevodovka DCT zaisťuje mimoriadne plynulé zmeny prevodových stupňov motocykla NC750S bez akejkoľvek straty záberu, takže vás nikdy nezradí počas jazdy do práce alebo za víkendovou zábavou. Môžete si vybrať z troch rôznych režimov, ktoré dokonale vyhovujú podmienkam jazdy, napríklad dynamický režim S (šport), vďaka ktorému vás od odvážnejšej jazdy delí jediný prepínač.

NC750S pri jazde popod most

Prvé automatické nastavenie je režim D, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu medzi ekonomickou a pohodlnou jazdou, hodí sa na dlhšie cesty.

NC750S – riadidlá pohľad spredu

Pre maximálnu kontrolu motocykla preradzujte v štandardnom manuálnom režime rýchlosti pomocou tlačidiel na riadidlách.

Úplná kontrola

Nový systém DCT disponuje aj detekciou sklonu, ktorá automaticky mení vzor radenia prevodových stupňov v závislosti od stupňa sklonu. To znamená, že pri prudkom stúpaní získate správny krútiaci moment a pri prudkom klesaní lepšiu kontrolu nad motorom.

červeno-čierny motocykel NC750S pri jazde do zákruty

Pretransformujte svoj motocykel NC750S pomocou režimu S, ktorý ponúka extra úrovne športového výkonu vďaka trom rôznym vzorom radenia, ktoré postupne pritvrdzujú: S1, S2 a S3.