Zavrieť

CB650F

Nádherné odolné

Čistá energia

Posunúť

Produktové logo Honda CB650F.

Energický streetfighter.

Obnažený, štíhly a charizmatický model s vysokootáčkovým motorom s objemom 650 cm3 má bezkonkurenčný charakter.

Neprehliadnuteľný vzhľad

Tento motocykel dokáže vyvinúť poriadny výkon.

Model CB650F prináša ten typ zábavného výkonu, zrýchlenia a riadenia, ktorý vám vždy vyčarí úsmev na tvári. Jeho výraznému zovňajšku dominujú vlnité výfukové potrubia, ktoré sa skrúcajú nadol, potom nahor a nakoniec okolo štvorvalcového motora, kde sa prejavujú svojím hlbokým revom. Čistá Honda.

Detailný záber na logo Honda CB650F.
Zadný trojštvrťový priblížený pohľad na model Honda CB650F prezentujúci zadné svetlá.
Honda CB650F zboku na stojane v tme
Detailný záber na brzdový kotúč motocykla Honda CB650F.

Street alebo Super Sport

Nech sa rozhodnete akokoľvek, budete jazdiť na skutočne ráznom stroji s motorom s objemom 650 cm3.

Bočný pohľad na model Honda CB650F. CB650F Nekapotovaný motocykel typu Street strednej hmotnostnej kategórie s radovým štvorvalcovým motorom DOHC s objemom 649 cm3, novou 6-rýchlostnou prevodovkou s krátkym pomerom prevodov, svetlami LED, dvojkanálovým systémom ABS a 41 mm teleskopickou vidlicou SDBV. (Pohotovostná hmotnosť 208 kg)
Bočný pohľad na model Honda CBR650F. CBR650F Motocykel typu Super Sport strednej hmotnostnej kategórie s elegantnou aerodynamickou kapotou a špeciálne navrhnutými vzduchovými otvormi. Pod kapotou sa ukrýva radový štvorvalcový motor DOHC s objemom 649 cm3 a nová 6-rýchlostná prevodovka s krátkym pomerom prevodov. Súčasťou výbavy sú svetlá LED, dvojkanálový systém ABS a 41 mm teleskopická vidlica SDBV. (Pohotovostná hmotnosť 213 kg)

Pohľad na model CBR650F

Presné vyváženie

Kompletne nastaviteľné predné a zadné odpruženie vyvinuté spoločnosťou Showa.

Trojštvrťový predný pohľad na motocykel Honda CB650F s jazdcom.

Systém odpruženia je plne nastaviteľný a možno ho vyladiť pre akékoľvek podmienky vozovky a jazdy.

Predná vidlica

Model CB650F je vybavený vidlicou s rozmerom 41 mm a dvojitým zahnutým ventilom, vďaka čomu poskytuje skvelú úroveň kontroly pri jazde. Vďaka voľnej konštrukcii ventilov, ktorá umožňuje progresívne zvyšovanie tlmenia v závislosti od podmienok vozovky, neexistujú žiadne obmedzenia na zosilnenie tlmenia kompresie. Táto jednoduchá a inovatívna technológia je použitá prvýkrát na svete a poskytuje dokonalé úrovne výkonu, ktoré sa rovnajú pružiacej a tlmiacej jednotke s tlmičmi s kazetou, no jej celková hmotnosť je nižšia.

Zadný tlmič

Pod sedadlom našla svoje miesto jednotrubicová tlmiaca jednotka Monoshock s možnosťou nastavenia predpätia pružiny v 7 stupňoch. Jej účinok sa prenáša priamo na elegantne zaoblenú hliníkovú kyvnú vidlicu, ktorá je na zvýšenie stability a pevnosti vyrobená odlievaním.

Detailný záber na zadnú kyvnú vidlicu motocykla Honda CB650F.

Čierna zadná kyvná vidlica dokonale dopĺňa povrchovú úpravu odlievaných zliatinových kolies.

Nádherný výkon

Kompaktný motor s objemom 649 cm3 poskytujúci plynulosť v každom ohľade.

Bočný pohľad na model Honda CB650F.

Elegantný a dynamický profil streetfightera spolu s nádhernými 6-ramennými kolesami z odlievaného hliníka s dutými časťami.

Motor modelu CB650F spĺňajúci normy EURO4 má teraz výkon 67 kW pri 11 000 ot./min. Umožňuje to nový systém nasávania a výfuku s kratšími sacími sekciami pripojenými ku klesajúcim vzduchovým komorám. Spolu s výfukom s konfiguráciou 4-1 a väčším výstupom tlmiča výkon nielen pocítite, ale aj začujete.

Telo z ocele

Základom modelu CB650F je oceľový rám v tvare diamantu, ktorý pozostáva z dvoch 64 mm x 30 mm oválnych nosníkov. Tuhé vyváženie špeciálne vyladené na zabezpečenie príjemného ovládania s vysokou úrovňou spätnej väzby. Záklon osi čapu riadenia je nastavený na 25,5° a závlek kolesa na úroveň 101 mm na dosiahnutie dobrej stability pri priamočiarej jazde. Optimálne krátky rázvor kolies – 1 450 mm – poskytuje vynikajúce vlastnosti pri zatáčaní.

Priblížený pohľad na model Honda CB650F zospodu.

Nádherné chrómové výfukové trubice sa vracajú do čias chladenia vzduchom a pripomínajú model CB400 Four zo 70. rokov minulého storočia.

Trojštvrťový predný pohľad na model Honda CB650F s jazdcom v tuneli.

Hrdelné vrčanie v nízkych až stredných otáčkach sa rýchlo zmení na návykový rev vysokých otáčok, ktorý pripomína dedičstvo štvorvalcových pretekárskych modelov Honda.