CB500F

UŽ DNES SI VYBERTE TYP JAZDCA,
KTORÝM SA CHCETE ZAJTRA STAŤ

 
CB500F, pohľad sprava na motocykel zaparkovaný v noci uprostred cesty
CB500F, pohľad sprava na motocykel zaparkovaný v noci uprostred cesty

Jeden pohľad. Stačí len jeden pohľad a celým telom splyniete so strojom CB500F. Dobre viete, že bol vyrobený práve pre vás. Usmievate sa. Vyžaruje z vás sebavedomie podporené odhaleným, agresívnym tvarom stroja a jeho divokým štýlom. Cesta sa vám otvára dokorán. A všetko máte vo svojich rukách.

OSLOBOĎTE SA OD VŠEDNOSTI

Ste na ceste. Započúvajte sa do zvuku dvojvalcového motora pri voľnobežných otáčkach. Zvýši sa vám sebavedomie. Inšpiratívne dunenie výfuku robí jazdu na modeli CB500F ešte výnimočnejšiu a konečne vás oslobodzuje od všednosti (odporúčame použiť slúchadlá).

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CB500F stáva legendou.

ČISTÁ FORMA

Čisté vzrušenie. V koncentrovanej podobe.

CB500F prináša jazdu na motocykli v úplne rýdzom základnom stave. Priliehavý a agresívny štýl prevedenia dáva na obdiv radový dvojvalcový motor a široké zúžené riadidlá vytvárajú dojem dravosti. Prepracovaná palivová nádrž má menšie rozmery a ponúka dostatočnú kapacitu, čím vám umožňuje strániť na cestách dlhšiu dobu. A nová ostrá grafika vyniká ohromujúcim farebným prevedením bez ohľadu na to, ktorú farbu si vyberiete.

IDEME VPRED

To najlepšie z obidvoch oblastí.

Intenzívne zrýchlenie zo státia na semafore alebo pretekanie pomocou vyladenej šesťstupňovej prevodovky pri vysokých otáčkach na otvorených cestách: CB500F vám ponúka nové, nekonečné ihrisko.

CB500F, priblížený pohľad na motor
CB500F, priblížený pohľad na zadné koleso
CB500F, trojštvrťový predný pohľad z pravej strany v nočnom meste
CB500F, priblížený pohľad na dvojité nasávacie potrubie

ÚPLNÁ VÝBAVA...

Motocykel CB500F je vybavený dobre čitateľným LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa a radenia vyšších prevodových stupňov. Zúžené riadidlá poskytujú kontrolu nad strojom a maximálnu ovládateľnosť. Úplné LED osvetlenie, vrátane ukazovateľov, stroj dokonale dopĺňa. 41 mm teleskopická vidlica umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o vysoko kvalitnom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock.

CB500F, priblížený pohľad na kokpit

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

Aplikácia Honda Motorcycles Europe