Close

Neo Sports Café CB125R

Obnažený na cesty

Začnite na obnaženom modeli

Posunúť

Produktové logo motocyklu Honda.

Premýšľajte vo veľkom

Vychutnajte si zábavu na dvoch kolesách s týmto úplne novým štíhlym cestným motocyklom s povahou veľkého stroja.

Adrenalín na cestách

Koncentrovaný výkon s agresívnym vzhľadom.

Tento základný model motocykla, húževnatého súrodenca modelu CB1000R, nie je možné prehliadnuť. Vďačí za to zliatinovému krytu chladiča a spodnému veku úplne čierneho motora. Nový rúrkový rám a pevne pôsobiace 41 mm prevrátené vidlice sú doplnené najmodernejším prístrojovým LCD panelom. Svetlomet, zadné svetlo a smerovky sú jasnejšie vďaka technológii LED.

Detailný záber na svetlomet modelu Honda Neo Sports Café CB125R.
Detailný záber na LED displej modelu Honda Neo Sports Café CB125R.
Bočný pohľad na zaparkovaný motocykel Honda Neo Sports Café CB125R.
Detailný záber na predné koleso modelu Honda Neo Sports Café CB125R.

Pocíťte slobodu

Malá motorka, ktorá prináša veľkú zábavu.

Ideálny motocykel pre začínajúcich jazdcov – vaše sebavedomie bude rásť s najazdenými kilometrami. Dôraz bol pri návrhu kladený na minimalizmus, vďaka čomu sa naplno ukáže surový charakter tohto motocykla. Kontrastná kovová úprava a podvesené výfuky upútajú všetky okolité pohľady. Motocykel CB125R spôsobí rozruch všade, kam sa s ním vydáte. Vyberte si tento štýlový stroj a posuňte sa tak na ďalšiu úroveň.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda New Sports Café CB125R s jazdcom stojacím pred skladom.

Silný dojem

Celkový účinok týchto výnimočných vlastností motocykla Neo Sports Café CB125R upúta vašu pozornosť – pozrite sa bližšie.

Silný dojem

Celkový účinok týchto výnimočných vlastností motocykla Neo Sports Café CB125R upúta vašu pozornosť – pozrite sa bližšie.

Horlivý a svižný

Motocykel CB125R je vždy pripravený vydať sa s vami na cesty.

Vysokootáčkový 2-ventilový motor SOHC s objemom 124,7 cm3 chladený kvapalinou bol overený už na modeli CB125R. Dosahuje maximálny výkon 9,8 kW pri 10 000 ot./min a s krútiacim momentom 10,4 Nm pri 8 000 ot./min vám pri jazde vyčarí úsmev na tvári. Vďaka svojej veľkosti zanecháva celkový dojem pevného a stabilného motocykla. Spolu so vstrekovaním paliva PGM-FI tak získate naozaj svižnú reakciu na pridanie plynu.

Podvozok a pohon

Rám je vyrobený z lisovanej a rúrkovej ocele, podobne ako kyvná vidlica, a má čiernu povrchovú úpravu. Tento tmavý vzhľad tvorí základ agility a vynikajúceho ovládania motocykla CB125R. Kombinácia 5-stupňového predpätia zadného tlmiča a 41 mm vidlíc USD zaručuje, že sa naň budete môcť spoľahnúť v každej zákrute – bez ohľadu na jej stiesnenosť alebo nerovný terén.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Neo Sports Café CB125R, jazdec drží riadidlá, sklad v pozadí.

Nová pouličná identita motocykla CB125R sa prejavuje aj v tých najzákladnejších prvkoch. Privítajte vo svete motocyklov štýlový model od spoločnosti Honda – Neo Sports Café.

Zadný trojštvrťový akčný záber na motocykel Honda New Sports Café CB125R pri jazde na ceste.

Model CB125R je vybavený šesťstupňovou prevodovkou, ktorá dopĺňa silný krútiaci moment jednovalcového motora v spodnom až strednom rozsahu.