Červený model Vision, zboku, pravá strana.

Vision

Vychutnajte si mesto

Spoľahlivý, dostupný a štýlový.

Skúter Honda Vision ponúka nadčasovú praktickosť, spoľahlivosť a hospodárnosť v kombinácii s najmodernejšími riešeniami, ako je napríklad vstrekovanie paliva a systém CBS (kombinovaný brzdný systém) od spoločnosti Honda. Predstavuje elegantný spôsob, ako zvíťaziť nad hustou premávkou a naplno si vychutnať jazdu v meste.

Mestský život

Model, ktorý spája nízke náklady s vysokou kvalitou.

Vďaka štvortaktnému motoru s objemom 110 cm3, ktorý poskytuje dostatočný výkon, ako aj úžasne nízku spotrebu, je skúter Vision pripravený skutočne na čokoľvek – či už je to jazda do školy, alebo do kaviarne za kamarátmi. No praktickosť pri tomto modeli nekončí iba elektrickým štartovaním alebo nízkou spotrebou paliva: model Vision sa tiež môže pochváliť veľkým úložným priestorom pod sedadlom, prepracovanou a ľahko použiteľnou prístrojovou doskou a, čo je najdôležitejšie, ergonomikou, ktorá zabezpečí pohodlie jazdca aj spolujazdca.

Predný 3/4 pohľad na biely skúter Honda Vision s jazdcom. Pohľad zľava (na ceste).

Vision

Miniatúra modelu Vision sprava. Vision 16" 16-palcové kolesá poskytujú mimoriadnu stabilitu a pocit istoty pri jazde na hrboľatých a dláždených cestách. 2 190 eur

Zobraziť technické údaje

Originálne príslušenstvo

Zdokonaľte si jazdu na skútri Vision.

Skúter Honda Vision môže byť ešte všestrannejší, ak naň pridáte pár doplnkov, ktoré vám prakticky pomôžu v každodenných situáciách a prispejú k pohodlnejšej jazde. Vyšší čelný štít sa zíde pri dlhšej trase, horný box zase na prepravu vášho vybavenia do fitnes centra. Naše príslušenstvo dokonale sadne na váš skúter, pretože bolo navrhnuté spolu s ním. Navyše aj skvele vyzerá.

Bočný pohľad na sivý skúter Vision scooter, obrázok je orezaný tak, aby zobrazoval len prednú polovicu.
Priblížený pohľad na horný box.

Integrovaný štýl

Uzamykateľný horný box prináša väčší úložný priestor na všetko potrebné na viacdňový výlet.

Dômyselné línie

Kompaktné rozmery skútra Vision sú stále dostatočné na pohodlnú jazdu pre dve osoby s dostatkom odkladacieho priestoru.

Zadný trojštvrťový pohľad na skúter Vision, s jazdcom na mestskej ceste.

Vďaka ľahkému rámu, obratnému riadeniu a štýlovým zliatinovým kolesám môžete bez problémov poletovať po celom meste. S plnou nádržou máte pokoj takmer na 290 kilometrov. Vďaka prehliadkam len po každých 4000 kilometroch je skúter Vision šetrný nie len pri spotrebe paliva, ale aj pri dlhodobých prevádzkových nákladoch.

Predný trojštvrťový pohľad na skúter Vision, červený, na stojane, večerné mesto.

Viac z kategórie Scooter