Close

Honda Vision 110

Vychutnajte si mesto

Posunúť

Logo Vision

Zdolá mestskú premávku

Ak všetko, čo potrebujete, je rýchla preprava z jednej časti mesta do druhej, odpoveďou je tento jednoduchý, poctivý a cenovo dostupný skúter.

Výrazný štýl

Nebojuje s mestskou premávkou, prechádza ňou ako nôž maslom.

Vďaka novému, vylepšenému motoru – s funkciou Idling Stop pre väčšiu hospodárnosť – novému podvozku a lepšiemu odpruženiu je uháňanie na tomto obľúbenom skútri úžasnou zábavou bez ohľadu na to, kam sa vyberiete. Elegantná karoséria s novým dizajnom pristane svižnému charakteru skútra. Čo sa týka praktickej stránky, prirodzená pozícia počas jazdy a veľkorysý úložný priestor znamenajú, že skúter zvládne takmer všetko, čo od neho budete vyžadovať.

Záber na motocykel a prístrojovú dosku
Detailný záber na koleso
Záber na motocykel zaparkovaný vedľa kaviarne
Detailný záber na svetlá

Jazdite bez obmedzení

Cesta najmenšieho odporu, alebo ako poraziť premávku a čas.

Záber na motocykel spredu

Štíhly do mesta

Vďaka úzkym spätným zrkadlám upevneným na štíhlejšej karosérii bude jazda rušnými mestskými ulicami s modelom Vision 110 ešte jednoduchšia. Nižšie položené sedadlo a priestrannejšie panely pre nohy sú pozvánkou k pohodlnejšiemu a uvoľnenejšiemu štýlu jazdy.

Cestovanie vo dvojici

Vision 110 nezabúda ani na pohodlie spolujazdca. Zadné opierky na nohy sú posunuté dopredu a upravený tvar držadla za sedadlom zabezpečuje spoľahlivé, sebaisté držanie.

Detailný záber na zadnú časť motocykla
Bočný záber na motocykel

Už viac so sebou nemusíte nosiť žiadne jazdecké vybavenie, keď zaparkujete. V prednej časti modelu Vision sa nachádzajú dva ďalšie otvorené úložné priestory.