Close

Integra

Absolútna sloboda

Integra disponuje kvapalinou chladeným motorom s objemom 750 cm3 a štíhlou kapotážou, takže dokonale spája elegantný a štýlový dizajn skútra so silným výkonom motocykla. Teraz s ešte luxusnejšími novými funkciami.

Posunúť

Jazdite si po svojom

CB500F

Užite si vzrušujúci výkon a nádherný štýl. Čo viac by ste mohli chcieť?

Model Integra voľne stojaci pred bielym pozadím

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Dostupné v

2

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Potrebujete pomôcť?

Cesta patrí vám

Integra má všetko – luxusný štýl, výnimočné pohodlie a vysoký výkon.

Nová Integra vám prinesie dokonalý zážitok z jazdy na motocykli a zároveň pohodlie luxusného skútra. Disponuje svižným športovým riadením a má prvotriednu spotrebu, ktorá tiež spĺňa normu Euro 4. Len tak sa vozte po meste alebo prefrčte ulicami – každá zákruta je len vaša.

Integra na ceste

Multifunkčný LCD displej

Oživte panel prístrojov motocykla Integra žiarivými farbami, ktoré reagujú na jazdu.

Okrem bežných informácií, ako je spotreba paliva, teplota riadidiel a rýchlosť, sa na väčšom a jasnejšom LCD paneli prístrojov motocykla Integra zobrazujú aj informácie o výkone motocykla pomocou intuitívnych farebných svetiel.

Päť režimov na výber

Panel prístrojov má päť rôznych režimov: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý má vlastný súbor farieb, ktoré označujú výkon motocykla. Znamená to, že si môžete pozrieť, aká rýchlosť je zaradená, počet otáčok a dokonca aj efektivitu jazdy a to všetko jediným pohľadom na panel prístrojov.

NC750X a jazdec

Vďaka LCD panelu prístrojov budete vždy v obraze a nemusíte odtrhnúť zrak od cesty.

integra – panel prístrojov

Vlastné farby

Vďaka rozšírenému používateľskému režimu si môžete sami vybrať farbu panela prístrojov.

Vychutnajte si jazdu

Vychutnajte si scenériu vďaka jedinečnej dvojspojkovej prevodovke (DCT) motocykla Integra, ktorá sa sama postará o rýchlosti.

Prevodovka DCT zaisťuje mimoriadne plynulé zmeny prevodových stupňov motocykla Integra bez akejkoľvek straty záberu, takže vás nikdy nezradí počas jazdy do práce alebo za víkendovou zábavou. Môžete si vybrať z troch rôznych režimov, ktoré dokonale vyhovujú podmienkam jazdy, napríklad dynamický režim S (šport), vďaka ktorému vás od odvážnejšej jazdy delí jediný prepínač.

Integra pri jazde po ceste

Prvé automatické nastavenie je režim D, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu medzi ekonomickou a pohodlnou jazdou, hodí sa na dlhšie cesty.

Integra pri jazde do zákruty

Pretransformujte svoj motocykel NC750S pomocou režimu S, ktorý ponúka extra úrovne športového výkonu vďaka trom rôznym vzorom radenia, ktoré postupne pritvrdzujú: S1, S2 a S3.

Úplná kontrola

Nový systém DCT disponuje aj detekciou sklonu, ktorá automaticky mení vzor radenia prevodových stupňov v závislosti od stupňa sklonu. To znamená, že pri prudkom stúpaní získate správny krútiaci moment a pri prudkom klesaní lepšiu kontrolu nad motorom.

integra – riadidlá

Pre maximálnu kontrolu nad motocyklom preraďujte rýchlosti pomocou tlačidiel na riadidlách v štandardnom manuálnom režime.