Motocykle Honda

Prehliadka sa začína

Posunúť

Logo Honda

Už čoskoro

Ak chcete mať vždy aktuálny prehľad o dátumoch uvedenia a príchodu týchto veľmi vzrušujúcich motocyklov, potom s nami jednoducho nadviažte kontakt prostredníctvom vašej registrácie ako potenciálneho záujemcu.

CELKOM NOVÁ FORZA 300

Úžasný a štýlový GT skúter.

Nová Forza 300 má už v štandardnej výbave elektronicky nastaviteľný veterný štít a ponúka miesto pod sedadlom pre dve integrálne prilby. Jazdca zaujme vylepšený kombinovaný digitálny a analógový prístrojový panel. Kompletné osvetlenie je s LED technológiou. Je použitá trakčná kontrola - Honda Selectable Torque Control - pre istejšie zatáčanie a jazdu na klzkých cestách. Bezkľúčový systém Smart-key zvyšuje vaše pohodlie.

Side facing Honda Forza 300, close up of fairing, LED lights and dials.

NOVÉ PCX 125

Vylepšili sme najobľúbenejší skúter v Európe ešte viac.

Nové PCX125 má väčší výkon a zároveň nižšiu spotrebu paliva, a to vďaka technológiám s nízkym trením a ekologicky šetrnému systému śtart - stop. Ladné krivky kapotáže dopĺňa inverzný LCD displej a osvetlenie využívajúce LED technológiu. K dispozícii je podsedadlový priestor pre integrálnu prilbu. Štandardne montovaný systém ABS dodáva jazdcovi pocit istoty bez ohľadu na počasie.

Úpne nový koncept modelu Super Cub

Bola predmetom masového predaja po celom svete počas šiestich desaťročí. Dostupný a spoľahlivý malý motocykel, ktorý sa stal klasikou sám osebe. A teraz je späť – s tým nezameniteľne štýlovým a retro vzhľadom, avšak obohatený o moderné detaily, ako sú predné a zadné kotúčové brzdy so systémom ABS, analógovým/LCD panelom prístrojov a kompletným osadením LED svetlometmi.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Super Cub, priblížené zábery na sedadlo, ciferník a predné koleso modelu Honda Super Cub.

Úplne nový koncept modelu Monkey 125

Bol vytvorený v roku 1961 pre zábavný park Tama Tech – motošportový park vo vlastníctve spoločnosti Honda, ktorý sa nachádzal pri okruhu Suzuka. V roku 1967 spoločnosť Honda skonštruovala model Monkey určený do premávky a odvtedy sa z tohto modelu stala kultová záležitosť. Teraz sa tento nový zabávač môže popýšiť vidlicami typu "upside down", prednými a zadnými kotúčovými brzdami so systémom ABS, digitálnym LCD displejom, chrómovanými detailmi a silným motorom s objemom 125 cm3.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Monkey-125, priblížený pohľad na logo Honda na sedadle, na ciferník a svetlomet.