Close

VFR1200X Crosstourer

Objavujte svoj svet

Zažite ešte väčšiu praktickosť vďaka ľahko nastaviteľnému veternému štítu, 12 V zásuvke a prevodovke DCT s tromi úrovňami režimu S. Nová špeciálna farebná edícia a kompatibilita s normou Euro 4 vzdávajú poklonu stroju, ktorý dáva jazdcovi okúsiť skutočnú chuť výzvy a možnosti objavovať.

Posunúť

Jazdite ďalej

VFR1200X

Prepletajte sa mestskou premávkou, diaľnicou, až do neznáma.

VFR1200X voľne stojaci pred jednoduchým pozadím

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Dostupné v

1

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Potrebujete pomôcť?

Prijímajte výzvy

Vždy môžete objavovať nové miesta a odpovedať na nové výzvy.

Model VFR1200X je vybavený motorom V4 s objemom 1 237 cm3, dokonalým podvozkom a elektronickým balíkom, ktorý zahŕňa kombinovaný systém ABS, systém kontroly trakcie (TCS) a voliteľnú dvojspojkovú prevodovku (DCT) od spoločnosti Honda zabezpečujúcu konzistentné a hladké preraďovanie.

VFR1200X pri prejazde zákrutou

Špecifikácie jazdy

16-ventilový motor s objemom 1 237 cm3 ťaží z technológie Unicam spoločnosti Honda. Konfigurácia ventilov SOHC znižuje hmotnosť a veľkosť hláv valcov a optimalizuje tvar spaľovacej komory.

VFR1200X pri jazde v zákrute

Model VFR1200X bol navrhnutý s dôrazom na praktickú funkčnosť a hladkú jazdu. Jeho vibrácie takmer dokonale eliminuje 76-stupňový uhol medzi dvoma radmi valcov a kľukový hriadeľ s 28-stupňovou fázou medzi kľukovými elementmi.

Vyladené ovládanie plynu zabezpečuje systém vstrekovania paliva PGM-FI pomocou 44 mm škrtiacej klapky a technológie „fly-by-wire“.

pohľad spredu na model VFR1200X pri jazde na ceste

Vyberte si vzhľad, ktorý vás vystihuje

Dodajte svojej jazde štýl niektorou z troch výrazných farieb, ktoré lichotia hliníkovému rámu v tvare diamantu. S modelom VFR1200X pokoríte všetky výzvy.

VFR1200X pri jazde do horskej zákruty
bočný pohľad na model VFR1200X

Odpútajte sa

VFR1200X

S motocyklami kategórie Adventure sa môžete vydať na cestu za slobodou. Iba pre odvážnych.

Náš rad všestranných odolných motocyklov Adventure vyvinuli pretekári rely Paríž-Dakar tak, aby vás odviezli čo najďalej a čo najrýchlejšie. Či už ste nováčikom alebo ostrieľaným jazdcom, motocykle Honda sú pre vás ako stvorené.

VFR1200X pri jazde po ceste