Close

NC750X

Odvážny a nebojácny

NC750X s novým dizajnom a vylepšenými funkciami výkonnosti. Tento motocykel s vylepšeným motorom s objemom 750 cm3, vysokými zdvihmi odpruženia a pohodlnou dvojspojkovou prevodovkou má všetko, čo potrebujete na nebojácnu jazdu za dobrodružstvom.

Posunúť

Dobrodružstvo je stav mysle

NC750X

Čo vás čaká na ceste? Čo je za rohom? Za kopcom? Vybavte sa zvedavosťou a zvyšok za vás zvládne NC750X.

NC750X voľne stojaci pred bielym pozadím

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Potrebujete pomôcť?

Svet na vás čaká

NC750X vám pomôže preskúmať nepoznané.

NC750X má kompaktný robustný dizajn a výkonnostné funkcie, s ktorými sa môžete vydať na výpravy v pohodlí a štýlovo. Vďaka vzpriamenej jazdnej pozícii pre dokonalú viditeľnosť, svižnému riadeniu a vysokému krútiacemu momentu je dokonalým spoločníkom nech idete kamkoľvek. A s pôsobivou spotrebou paliva vrátane plnenia emisných noriem Euro 4 (emisie C02 na úrovni 81 g/km) sa do cieľa navyše dostanete maximálne efektívne.

NC750X na ceste

Multifunkčný LCD displej

Oživte panel prístrojov motocykla NC750X žiarivými farbami, ktoré reagujú na jazdu.

Okrem bežných informácií, ako je spotreba paliva, teplota riadidiel a rýchlosť, sa na väčšom a jasnejšom LCD displeji prístrojového panela motocykla NC750X inverzne zobrazujú aj informácie o výkone motocykla pomocou intuitívnych farebných svetiel.

Päť režimov na výber

Prístrojový panel ponúka päť rôznych režimov: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý má vlastný súbor farieb, ktoré označujú výkon motocykla. Znamená to, že si môžete pozrieť, aká rýchlosť je zaradená, počet otáčok a dokonca aj efektivitu jazdy a to všetko jediným pohľadom na panel prístrojov.

NC750X a jazdec

Vďaka LCD panelu prístrojov budete vždy v obraze a nemusíte odtrhnúť zrak od cesty.

Honda NC750X LCD displej prístrojového panela s inverzným zobrazením údajov

Vlastné farby

Vďaka rozšírenému používateľskému režimu si môžete sami vybrať farbu panela prístrojov.

Vychutnajte si jazdu

Vychutnajte si scenériu vďaka jedinečnej dvojspojkovej prevodovke (DCT) motocykla NC750X ktorá sa sama postará o rýchlosti.

Prevodovka DCT zaisťuje mimoriadne plynulé zmeny prevodových stupňov motocykla NC750X bez akejkoľvek straty záberu, takže vás nikdy nezradí počas jazdy do práce alebo za víkendovou zábavou. Môžete si vybrať z troch rôznych režimov, ktoré dokonale vyhovujú podmienkam jazdy, napríklad dynamický režim S (šport), vďaka ktorému vás od odvážnejšej jazdy delí jediný prepínač.

NC750X pri jazde po ceste so spolujazdcom

Pretransformujte svoj motocykel NC750S pomocou režimu S, ktorý ponúka extra úrovne športového výkonu vďaka trom rôznym vzorom radenia, ktoré postupne pritvrdzujú: S1, S2 a S3.

NC750X pri jazde po ceste

Prvé automatické nastavenie je režim D, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu medzi ekonomickou a pohodlnou jazdou, hodí sa na dlhšie cesty.

Špičkové riadenie

Nový systém DCT disponuje aj detekciou sklonu, ktorá automaticky mení vzor radenia prevodových stupňov v závislosti od stupňa sklonu. To znamená, že pri prudkom stúpaní získate správny krútiaci moment a pri prudkom klesaní lepšiu kontrolu nad motorom.

Pohľad spredu na skúter Honda NC750X

Pre maximálnu kontrolu motocykla preradzujte v štandardnom manuálnom režime rýchlosti pomocou tlačidiel na riadidlách.