Zavrieť

Honda CRF250L

Pripravený na cestu a terén

Dostane vás do cieľa

Posunúť

Logo motocykla Honda CRF250L.

Dostane vás z každého terénu a z každej zápchy

Vďaka ľahkým a štíhlym proporciám sa motocykel CRF250L dokáže bez problémov prešmyknúť upchatými mestskými ulicami a jeho vysoký výkon mu umožní zvládnuť aj divoký terén.

Ostré a výrazné krivky

So štýlovým dizajnom priamo zo sveta motokrosu ide zatiaľ o náš najelegantnejší motocykel CRF250L.

Pridali sme vylepšenia výkonu, ktoré otvárajú nové možnosti jazdy pre nováčikov i skúsených jazdcov – nezáleží na tom, do akého dobrodružstva sa chystáte pustiť. Pútavé pretekárske farby a nová karoséria vytvorené pod vplyvom konkurenčného motokrosového motocykla CRF450R dodávajú tomuto modelu agresívny vzhľad, pod ktorým sa ukrýva priateľská a poddajnú povaha schopná ľahko sa prispôsobiť každému jazdcovi.

Detail motora motocykla Honda CRF250L.
Detail výfuku motocykla Honda CRF250L.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CRF250L.
Detailný záber na model Honda CRF250L.

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL

Ktorý si vyberiete – Enduro alebo Adventure?

Bočný pohľad na model Honda CRF250L CRF250L Terénno-cestný motocykel v štýle Enduro so 4-ventilovým motorom DOHC spĺňajúcim normu EURO4. Obsahuje: odpruženie Showa, 7,8-litrovú palivovú nádrž. Rázvor 2195 mm, svetlá výška 255 mm, sedadlo s výškou 875 mm a brzdy s dvojkanálovým systémom ABS.
Bočný pohľad na model Honda CRF250. CRF250 RALLY Terénno-cestný motocykel v štýle Adventure so 4-ventilovým motorom DOHC spĺňajúcim normu EURO4. Obsahuje: odpruženie Showa, 10,7-litrovú palivovú nádrž. Rázvor 2210 mm, svetlá výška 270 mm, sedadlo s výškou 895 mm, brzdy s dvojkanálovým systémom ABS a svetlomet a smerovky LED.

Preskúmajte model CRF250 RALLY

Výrazná dynamika

Sila a výkon na drsný i hladký povrch – skrátka kamkoľvek.

Trojštvrťový predný pohľad na model Honda CRF250L v exteriéri.

Motor 250cc poskytuje dobrý dodatočný krútiaci moment na zvládnutie strmšieho terénu.

Motor 250cc prešiel vylepšením, je chladený vodou, obsahuje štyri ventily a jeden valec DOHC. Zapaľovanie PGM-FI spĺňajúce normu EURO4 vstrekuje palivo skrz väčšiu 38 mm škrtiacu klapku. To všetko je doplnené o prepracovaný airbox a nový, ľahší výfukový systém, čo prináša výsledný výkon 24,4 koní pri 8 500 ot./min. a krútiaci moment 22,6 Nm pri 6 750 ot./min.

Pevný a štíhly

Nosník z dvoch oválnych častí a dvojitý polokolískový rám z ocele predstavujú silnú kombináciu, ktorá je dostatočne pevná na dlhé výlety do náročného terénu, no zároveň dostatočne úzka na prekĺznutie cez mestskú premávku.

Správna rovnováha

Hlavný vyvažovací hriadeľ redukuje vibrácie motora, kým šesťstupňová prevodovka a spojka si dokážu poradiť so zvýšeným stresom pri jazde v náročnom teréne, ako aj poskytnúť plynulé ovládanie v mestskej premávke.

Bočný pohľad na model Honda CRF250L v exteriéri.
Predný pohľad na model Honda CRF250L.

Model CRF250L je ľahký a odolný so vzhľadom nepoddajného motokrosového stroja – je to presne tá kombinácia, ktorá sa hodí na jazdu po meste, ako i na víkendové dobrodružstvá v teréne.